100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.

Kód: 76377737
€4,14 / kus €3,45 bez DPH
Na sklade do 3 dní
Môžeme doručiť do:
2.2.2021
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

100-31WDMA-LR20 je 100M SFP optický WDM modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délkách Tx1310nm a Rx1550nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.
  • Formát modulu: SFP
  • Typ konektoru: Optický SM
  • Rychlost modulu: 100Mbps
  • DDMI: Ne
  • Záruka: 3 roky
  • Průmyslový: Ne

Dodatočné parametre

Kategória: WDM
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: