100Mbps

Najpredávanejšie

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€13,17 / kus
(€10,98 bez DPH)
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
 
€4,25 / kus
(€3,54 bez DPH)
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
 
€10,33 / kus
(€8,61 bez DPH)
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
 
€9,63 / kus
(€8,03 bez DPH)
4 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,54 bez DPH
€4,25 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€8,03 bez DPH
€9,63 / kus

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€8,61 bez DPH
€10,33 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€10,98 bez DPH
€13,17 / kus

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377738