100Mbps

Najpredávanejšie

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€9,28 –1 %
Pôvodne: €9,28  (–1 %)
€9,19 / kus
(€7,66 bez DPH)
1 položiek celkom
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€9,28 –1 %
€7,66 bez DPH
€9,19 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727