1Gbps

Najpredávanejšie

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€11,05 / kus
(€9,21 bez DPH)
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€9,21 / kus
(€7,68 bez DPH)
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
 
€16,54 / kus
(€13,78 bez DPH)
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€8,57 / kus
(€7,14 bez DPH)
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
 
€20,26 / kus
(€16,88 bez DPH)
7 položiek celkom
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,81 bez DPH
€8,17 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,14 bez DPH
€8,57 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€7,35 bez DPH
€8,82 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,68 bez DPH
€9,21 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,21 bez DPH
€11,05 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€13,78 bez DPH
€16,54 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€16,88 bez DPH
€20,26 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie