1Gbps

Najpredávanejšie

100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€10,25 / kus
(€8,54 bez DPH)
Detail
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€8,55 / kus
(€7,13 bez DPH)
Detail
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
 
€18,81 / kus
(€15,68 bez DPH)
Detail
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€7,95 / kus
(€6,63 bez DPH)
Detail
6 položiek celkom
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107706

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€7,59 / kus
(€6,33 bez DPH)
Detail
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107707

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€7,95 / kus
(€6,63 bez DPH)
Detail
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 76247737

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107714

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

 
€8,55 / kus
(€7,13 bez DPH)
Detail
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107715

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

 
€10,25 / kus
(€8,54 bez DPH)
Detail
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107708

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

 
€18,81 / kus
(€15,68 bez DPH)
Detail