Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D

Kód: 70211125
€1,33 / kus €1,11 bez DPH
Na sklade do 3 dní
Môžeme doručiť do:
28.1.2021
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Detailné informácie

Podrobný popis

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry LC
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: