Adaptéry SC

Najpredávanejšie

Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212114
 
€0,87 / kus
(€0,73 bez DPH)
Detail
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212124
 
€1,56 / kus
(€1,30 bez DPH)
Detail
2 položiek celkom
Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
€0,73 bez DPH
€0,87 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 simplexní

Kód: 70212114
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,30 bez DPH
€1,56 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124