Adaptéry SC

Najpredávanejšie

Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212229
 
€0,92 / kus
(€0,77 bez DPH)
Detail
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212219
 
€0,46 / kus
(€0,38 bez DPH)
Detail
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212129
 
€0,92 / kus
(€0,77 bez DPH)
Detail
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212119
 
€0,46 / kus
(€0,38 bez DPH)
Detail
4 položiek celkom
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,38 bez DPH
€0,46 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
€0,38 bez DPH
€0,46 / kus

Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní

Kód: 70212219
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,77 bez DPH
€0,92 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
€0,77 bez DPH
€0,92 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229