Adaptéry

Najpredávanejšie

Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212229
 
€0,94 / kus
(€0,78 bez DPH)
Detail
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212113
 
€0,47 / kus
(€0,39 bez DPH)
Detail
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212115
 
€0,47 / kus
(€0,39 bez DPH)
Detail
Adaptér E2000 SM OS simplex
Adaptér E2000 SM OS simplex
Na sklade do 10 dní
Kód: 70216219
 
€12,22 / kus
(€10,18 bez DPH)
Detail
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212219
 
€0,47 / kus
(€0,39 bez DPH)
Detail
14 položiek celkom
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,39 bez DPH
€0,47 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
€0,39 bez DPH
€0,47 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,39 bez DPH
€0,47 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
€0,39 bez DPH
€0,47 / kus

Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní

Kód: 70212219
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
€1,14 bez DPH
€1,37 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Kód: 70211125
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,14 bez DPH
€1,37 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,14 bez DPH
€1,37 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,33 bez DPH
€1,60 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124
Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q
€2,20 bez DPH
€2,64 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad

Kód: 70211149
Adaptér E2000 SM OS simplex
Adaptér E2000 SM OS simplex
Na sklade do 10 dní
€10,18 bez DPH
€12,22 / kus

Optický adaptér E2000 SM OS simplexní

Kód: 70216219