Adaptéry

Najpredávanejšie

Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212129
 
€1 / kus
(€0,83 bez DPH)
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212124
 
€1,69 / kus
(€1,41 bez DPH)
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212115
 
€0,50 / kus
(€0,42 bez DPH)
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70211229
 
€1,44 / kus
(€1,20 bez DPH)
Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D
Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70211124
 
€2,24 / kus
(€1,87 bez DPH)
10 položiek celkom
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,54 bez DPH
€0,65 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,83 bez DPH
€1 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,20 bez DPH
€1,44 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123
Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
€1,20 bez DPH
€1,44 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70211129
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,20 bez DPH
€1,44 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,41 bez DPH
€1,69 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124
Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D
€1,87 bez DPH
€2,24 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní

Kód: 70211124
Adaptér E2000 SM OS simplex
Adaptér E2000 SM OS simplex
Na sklade do 10 dní
€10,74 bez DPH
€12,89 / kus

Optický adaptér E2000 SM OS simplexní

Kód: 70216219