Aktivní prvky

Najpredávanejšie

Tenda TEF1126P-24-250W (24xPoE 802.3af/at 10/100Mbps, Uplink 1xRJ45 + 1xSFP 1Gbs),250W
 
€189,96 / kus
(€158,30 bez DPH)
Detail
SM3120-20TP-AC Maipu L3- Access Switch, 16x10/100M PoE+ 2x1G COMBO + 2x1G SFP
 
€321,86 / kus
(€268,22 bez DPH)
Detail
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
 
€25,29 / kus
(€21,08 bez DPH)
Detail
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
 
€15,36 / kus
(€12,80 bez DPH)
Detail
Tenda TEG3210P WebSmart Gigabit PoE AT Switch, 8x PoE AF/AT 10/100/1000Mbps, 2xSFP 1Gbps
 
€132,96 / kus
(€110,80 bez DPH)
Detail
33 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,45 bez DPH
€4,14 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,33 bez DPH
€7,59 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€6,63 bez DPH
€7,95 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
Tenda PoE15F-48V-I Fast Ethernet Power Injector, 15.4 W, 10/100Mb/s, 802.3
€6,93 bez DPH
€8,32 / kus

1portový 100Mb/s PoE injektor. Pro napájení standardních PoE zařízení, max. dodávaný výkon 15,4 W. Přenosová rychlost až 10/100 Mb/s FD.

Kód: 75011828
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,13 bez DPH
€8,55 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,39 bez DPH
€8,87 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,32 bez DPH
€9,98 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€8,39 bez DPH
€10,07 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€8,54 bez DPH
€10,25 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,11 bez DPH
€13,33 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
500-7608FE1GC Signamax managed switch 8x 100M + 1x 1G combo
€11,49 bez DPH
€13,79 / kus

Signamax 500-7608FE1GC je SNMP management switch s 8x 10/100 porty a jedním gigabitovým combem.

Kód: 76107608
Tenda POE15F Fast Ethernet Power Injector, 15.4 W, 10/100Mb/s, 802.3af, 48 V
€12,63 bez DPH
€15,16 / kus

1portový 100Mb/s PoE injektor. Standard 802.3af, max. dodávaný výkon 15,4 W. Přenosová rychlost až 10/100 Mb/s FD.

Kód: 75011502
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€12,80 bez DPH
€15,36 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
Tenda TEF1109D 9-portový Fast Ethernet Switch, 10/100Mbps, VLAN, ochrana proti přepětí 6kV, Kov, max. spotřeba 5 Watt
€14,53 bez DPH
€17,44 / kus

Tenda TEF1109D je 9ti portový 10/100 Mb/s ethernet desktop switch. Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 1,8Gb/s. Max spotřeba 5 Watt. Ochrana proti...

Kód: 75011846
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€15,68 bez DPH
€18,81 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
Tenda TEF1109DT 9-portový Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, 1x Gigabit RJ45, VLAN, ochrana 6kV, Kov, max. 5 Watt
€16,75 bez DPH
€20,10 / kus

Tenda TEF1109DT je 9ti portový ethernet desktop switch (8x 10/100 Mb/s + 1x 10/100/1000 Mb/s Uplink). Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 3,6Gb/s. Max...

Kód: 75011847
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€16,78 bez DPH
€20,14 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
Tenda PoE30G-AT Gigabit Power Injector, 30W, 48V, 802.3at/802.3af,PD Autodet., 2x GbE LAN
€18,97 bez DPH
€22,76 / kus

1portový gigabitový PoE injektor. Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at, max. dodávaný výkon 30 W, 48V. Přenosová rychlost až 10/100/1000 Mb/s FD. Automatická detekce PD.

Kód: 75011501
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€21,08 bez DPH
€25,29 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
Tenda TEG1008M 8-portový Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000Mbps, Kov
€23,08 bez DPH
€27,70 / kus

Tenda TEG1008M je 8mi portový Gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Propustnost 16Gb/s. MAC address 4K. Kovové provedení. Desktop nebo montáž na zeď. Napájení AC/DC.

Kód: 75011833
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,33 bez DPH
€31,59 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,33 bez DPH
€31,59 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758
Tenda TEF1016D - 16x 10/100Mb/s Fast Ethernet Switch, Rackmount 13"/19"
€28,47 bez DPH
€34,16 / kus

Switch 16x 10/100Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 13" i 19", redukce součástí, 4K MAC adresy, přepínací kapacita 3,2Gb/s. Zcela tichý bez ventilátorů.

Kód: 75010162
Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT Switch 63Watt, 5xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3at, 10/100Mbps,Kov
€28,47 bez DPH
€34,16 / kus

Tenda TEF1105P-4-63W je 5ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a pátý...

Kód: 75011010
Tenda TEF1106P-4-63W 6xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3af/at, 10/100Mbps, celkem 58W, Kov
€31,63 bez DPH
€37,96 / kus

Tenda TEF1106P-4-63W je 6ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a port...

Kód: 75011837
Tenda TEF1110P-8-63W 10xRJ45 Switch(8xPoE 802.3af/at 10/100Mbps + 2x Uplink),58W
€37,97 bez DPH
€45,56 / kus

Tenda TEF1110P-8-63W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 63 W) + 2 porty pro Uplink. Ochrana...

Kód: 75011838
Tenda TEG1105P-4-63W 5xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3af/at, 10/100/1000Mbps, celkem 63W,Kov
€37,97 bez DPH
€45,56 / kus

Tenda TEG1105P-4-63W je 5ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100/1000 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty...

Kód: 75011816
EL100T-E Etherwan media konvertor 10/100M RJ45 to 100M multimode ST (100-1100)
€41 bez DPH
€49,20 / kus

Inovovaný media konvertor s rychlostí 100M a rozhraním RJ45 na MM ST. 12V externí napájení. Je kompatibilní se šasi EMC1600 (065-1185)

Kód: 76141100
Tenda TEF1110P-8-102W 10xRJ45 Switch(8xPoE 802.3af/at 10/100Mbps,2x Uplink 1Gbs),102W
€63,30 bez DPH
€75,96 / kus

Tenda TEF1110P-8-102W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 102 W) + 2 porty Gigabitové 10/100/1000 Mb/s pro...

Kód: 75011817
Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000 Mbps, Fanless, Rackmount
€69,63 bez DPH
€83,56 / kus

Tenda TEG1024D je 24 portový gigabitový desktop/rackmount switch. Fanless - bez ventilátorů. Auto MDI/MDIX. Ochrana proti přepětí 6000 V. Propustnost 48 Gb/s. Kovové provedení....

Kód: 75010026
Tenda TEG3210P WebSmart Gigabit PoE AT Switch, 8x PoE AF/AT 10/100/1000Mbps, 2xSFP 1Gbps
€110,80 bez DPH
€132,96 / kus

Tenda TEG3210P je plně Gigabitový PoE AT switch s Websmart managementem. Obsahuje 8 portů 10/100/1000 které jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at ( 8xPoE 15.4W nebo 4xPoE...

Kód: 75011211
Tenda TEF1126P-24-250W (24xPoE 802.3af/at 10/100Mbps, Uplink 1xRJ45 + 1xSFP 1Gbs),250W
€158,30 bez DPH
€189,96 / kus

26ti portový PoE switch s napájením PoE af/at a SFP. 24 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/at (celkem 225 W) + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink....

Kód: 75011852
SM3120-20TP-AC Maipu L3- Access Switch, 16x10/100M PoE+ 2x1G COMBO + 2x1G SFP
€268,22 bez DPH
€321,86 / kus

Access L3- switch s 16x 10/100M PoE+ metalickými porty, 2x 1G COMBO porty, 2x 1G SFP je určený pro nasazení jako přístupový PoE switch v ISP nebo firemních sítích. Switch je...

Kód: 20310030