Aktivní prvky

Najpredávanejšie

Tenda TEG1024G 24-port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000 Mbps, Fanless, Rackmount
 
€102,29 / kus
(€85,24 bez DPH)
Radiall R573112405 Koaxiální switch SPnT N 12.4GHz Switch
 
€829,62 / kus
(€691,35 bez DPH)
100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000base-T, Cisco komp.
 
€57,70 / kus
(€48,08 bez DPH)
Tenda TEG5328F Managed L3 Gigabit Switch, 24x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP 1 Gb/s, Fanless
 
€196,43 / kus
(€163,69 bez DPH)
Tenda TEG5312F Managed L3 Gigabit Switch, 10x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP 1 Gb/s
 
€122,75 / kus
(€102,29 bez DPH)
40 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,72 bez DPH
€4,46 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€3,72 bez DPH
€4,46 / kus

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377738
Tenda PoE15F-48V-I Fast Ethernet Power Injector, 15.4 W, 10/100Mb/s, 802.3
€6,78 bez DPH
€8,14 / kus

1portový 100Mb/s PoE injektor. Pro napájení standardních PoE zařízení, max. dodávaný výkon 15,4 W. Přenosová rychlost až 10/100 Mb/s FD.

Kód: 75011828
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,81 bez DPH
€8,17 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,14 bez DPH
€8,57 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€7,35 bez DPH
€8,82 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,68 bez DPH
€9,21 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,97 bez DPH
€9,56 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€8,42 bez DPH
€10,10 / kus

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,96 bez DPH
€10,75 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€9,04 bez DPH
€10,85 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,21 bez DPH
€11,05 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
Tenda TEF1005D 5-Port Fast Ethernet Switch, 10/100Mbps, Kov, Fanless
€9,85 bez DPH
€11,82 / kus

5ti portový switch 10/100 Mb/s. Fanless - pasivní chlazení bez ventilátoru. Non-blocking architektura. Přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Kovový obal. Externí zdroj.

Kód: 75011012
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,97 bez DPH
€14,36 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
500-7608FE1GC Signamax managed switch 8x 100M + 1x 1G combo
€12,38 bez DPH
€14,86 / kus

Signamax 500-7608FE1GC je SNMP management switch s 8x 10/100 porty a jedním gigabitovým combem.

Kód: 76107608
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€13,04 bez DPH
€15,65 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
Tenda POE15F Fast Ethernet Power Injector, 15.4 W, 10/100Mb/s, 802.3af, 48 V
€13,61 bez DPH
€16,33 / kus

1portový 100Mb/s PoE injektor. Standard 802.3af, max. dodávaný výkon 15,4 W. Přenosová rychlost až 10/100 Mb/s FD.

Kód: 75011502
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€13,78 bez DPH
€16,54 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
Tenda TEG1005D 5-Port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000Mbps, Kov, Fanless
€14,97 bez DPH
€17,96 / kus

Switch 5x 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, Fanless - pasivní chlazení bez ventilátoru, non-blocking architektura, přepínací kapacita 10 Gb/s. Kovový obal. Externí zdroj.

Kód: 75011011
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€16,88 bez DPH
€20,26 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
Tenda TEF1109DT 9-portový Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, 1x Gigabit RJ45, VLAN, ochrana 6kV, Kov, max. 5 Watt
€18,04 bez DPH
€21,65 / kus

Tenda TEF1109DT je 9ti portový ethernet desktop switch (8x 10/100 Mb/s + 1x 10/100/1000 Mb/s Uplink). Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 3,6Gb/s. Max...

Kód: 75011847
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€18,08 bez DPH
€21,69 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
Tenda PoE30G-AT Gigabit Power Injector, 30W, 48V, 802.3at/802.3af,PD Autodet., 2x GbE LAN
€19,07 bez DPH
€22,88 / kus

1portový gigabitový PoE injektor. Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at, max. dodávaný výkon 30 W, 48V. Přenosová rychlost až 10/100/1000 Mb/s FD. Automatická detekce PD.

Kód: 75011501
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€22,70 bez DPH
€27,24 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
Tenda TEG1008M 8-portový Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000Mbps, Kov
€23,84 bez DPH
€28,61 / kus

Tenda TEG1008M je 8mi portový Gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Propustnost 16Gb/s. MAC address 4K. Kovové provedení. Desktop nebo montáž na zeď. Napájení AC/DC.

Kód: 75011833
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€28,36 bez DPH
€34,03 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€28,36 bez DPH
€34,03 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758
Tenda TEF1016D - 16x 10/100Mb/s Fast Ethernet Switch, Rackmount 13"/19"
€29,30 bez DPH
€35,16 / kus

Switch 16x 10/100Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 13" i 19", redukce součástí, 4K MAC adresy, přepínací kapacita 3,2Gb/s. Zcela tichý bez ventilátorů.

Kód: 75010162
Tenda TEF1105P-4-63W PoE AT Switch 63Watt, 5xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3at, 10/100Mbps,Kov
€29,30 bez DPH
€35,16 / kus

Tenda TEF1105P-4-63W je 5ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a pátý...

Kód: 75011010
Tenda TEF1106P-4-63W 6xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3af/at, 10/100Mbps, celkem 58W, Kov
€29,98 bez DPH
€35,98 / kus

Tenda TEF1106P-4-63W je 6ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a port...

Kód: 75011837
Tenda TEG1105P-4-63W 5xRJ45 Switch s 4xPoE 802.3af/at, 10/100/1000Mbps, celkem 63W,Kov
€39,53 bez DPH
€47,44 / kus

Tenda TEG1105P-4-63W je 5ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100/1000 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty...

Kód: 75011816
EL100T-E Etherwan media konvertor 10/100M RJ45 to 100M multimode ST (100-1100)
€44,17 bez DPH
€53 / kus

Inovovaný media konvertor s rychlostí 100M a rozhraním RJ45 na MM ST. 12V externí napájení. Je kompatibilní se šasi EMC1600 (065-1185)

Kód: 76141100
100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000base-T, Cisco komp.
€48,08 bez DPH
€57,70 / kus

100-35SRJ je 10Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací a podporuje rychlosti 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2,5Gbase-T / 1000base-T v...

Kód: 70107759
Tenda TEF1110P-8-102W 10xRJ45 Switch(8xPoE 802.3af/at 10/100Mbps,2x Uplink 1Gbs),102W
€64,78 bez DPH
€77,73 / kus

Tenda TEF1110P-8-102W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 102 W) + 2 porty Gigabitové 10/100/1000 Mb/s pro...

Kód: 75011817
Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000 Mbps, Fanless, Rackmount
€75,01 bez DPH
€90,01 / kus

Tenda TEG1024D je 24 portový gigabitový desktop/rackmount switch. Fanless - bez ventilátorů. Auto MDI/MDIX. Ochrana proti přepětí 6000 V. Propustnost 48 Gb/s. Kovové provedení....

Kód: 75010026
Tenda TEG1024G 24-port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000 Mbps, Fanless, Rackmount
€85,24 bez DPH
€102,29 / kus

Switch 24x 10/100/1000Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 19", držáky součástí, 8K MAC adresy, přepínací kapacita 48 Gb/s, buffer 2MB, Zcela tichý bez ventilátorů.

Kód: 75010024
Tenda TEG5312F Managed L3 Gigabit Switch, 10x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP 1 Gb/s
€102,29 bez DPH
€122,75 / kus

Tenda TEG5312F je Gigabitový L3 switch s 10x RJ45 a 2x SFP porty. 10x RJ45 (10/100/1000 Mb/s) + 2x SFP (1000 Mb/s). Layer L3 routing, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2/V3,...

Kód: 75011918
Tenda TEF1118P-16-150W (16xPoE 802.3af/at 10/100Mbps,1xUplink RJ45/SFP 1Gbs),135W
€119,35 bez DPH
€143,22 / kus

17ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 16 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 135 W) + 1xCombo RJ45/SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount 19", velikost...

Kód: 75011831
Tenda TEG5328F Managed L3 Gigabit Switch, 24x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP 1 Gb/s, Fanless
€163,69 bez DPH
€196,43 / kus

Tenda TEG5328F je Gigabitový L3 switch s 24x RJ45 a 4x SFP porty. 24x RJ45 (10/100/1000 Mb/s) + 4x SFP (1000 Mb/s). Layer L3 routing, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2/V3,...

Kód: 75011919
Radiall R573112405 Koaxiální switch SPnT N 12.4GHz Switch
€691,35 bez DPH
€829,62 / kus

High Frequency / RF Relays SP4T Ramses N 12.4GHz Normally open Indicators 12Vdc D-sub connector

Kód: 85042008

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie