Aktivní prvky

Najpredávanejšie

Tenda TEG3328F Managed L2 Gigabit Switch, 24x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP 1 Gb/s, Fanless
€164,47 –2 %
Pôvodne: €164,47  (–2 %)
€161,18 / kus
(€134,32 bez DPH)
100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000base-T, Cisco komp.
€80,47 –1 %
Pôvodne: €80,47  (–1 %)
€79,67 / kus
(€66,39 bez DPH)
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€31,30 –1 %
Pôvodne: €31,30  (–1 %)
€30,99 / kus
(€25,83 bez DPH)
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€31,30 –1 %
Pôvodne: €31,30  (–1 %)
€30,99 / kus
(€25,83 bez DPH)
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€22,24 –1 %
Pôvodne: €22,24  (–1 %)
€22,02 / kus
(€18,35 bez DPH)
18 položiek celkom
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€9,16 –1 %
€7,56 bez DPH
€9,07 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,16 –1 %
€7,56 bez DPH
€9,07 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€9,31 –1 %
€7,68 bez DPH
€9,22 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€9,70 –1 %
€8 bez DPH
€9,60 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€10,25 –1 %
€8,46 bez DPH
€10,15 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€10,25 –1 %
€8,46 bez DPH
€10,15 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€10,45 –1 %
€8,63 bez DPH
€10,35 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€12,29 –1 %
€10,14 bez DPH
€12,17 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€14,08 –1 %
€11,62 bez DPH
€13,94 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€15,18 –1 %
€12,53 bez DPH
€15,03 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€17,62 –1 %
€14,53 bez DPH
€17,44 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€18,56 –1 %
€15,31 bez DPH
€18,37 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€22,24 –1 %
€18,35 bez DPH
€22,02 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€23,49 –1 %
€19,38 bez DPH
€23,26 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€31,30 –1 %
€25,83 bez DPH
€30,99 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€31,30 –1 %
€25,83 bez DPH
€30,99 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758
100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000base-T, Cisco komp.
€80,47 –1 %
€66,39 bez DPH
€79,67 / kus

100-35SRJ je 10Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací a podporuje rychlosti 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2,5Gbase-T / 1000base-T v...

Kód: 70107759
Tenda TEG3328F Managed L2 Gigabit Switch, 24x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP 1 Gb/s, Fanless
€164,47 –2 %
€134,32 bez DPH
€161,18 / kus

Tenda TEG3328F je Gigabitový L2 switch s 24x RJ45 a 4x SFP porty. 24x RJ45 (10/100/1000 Mb/s) + 4x SFP (1000 Mb/s) + 1x Console. Layer L2, Loop Protection, STP/RSTP/MSTP, LLDP...

Kód: 75011924