Dahua PFT3970 Optický modul

Kód: PFT3970
€90 –2 %
Dahua PFT3970 Optický modul
€90 –2 % €88,20 / ks €73,50 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.11.2020

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický modul, LC konektor, single-mode, 1 Gbps, 1550/1310 nm, 20 km. Pre správnu funkčnosť je potrebný protikus PFT3960

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: