Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M

Kód: 79270301
€4,74 / kus €3,95 bez DPH
Na sklade do 3 dní
Môžeme doručiť do:
28.1.2021
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používá tzv. duplexní patch kabel. V optických kabelážích se používá také tzv. simplexní kabel pro připojování např. kamerových systémů, průmyslové televize atd.

  • Typ konektorů: ST/ST
  • Typ vlákna: 9/125 µm
  • Dodatočné parametre

    Kategória: ST/ST
    Záruka: 2 roky

    Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

    Pridať komentár
    Nevypĺňajte toto pole:

    Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

    Nevypĺňajte toto pole: