E2000/E2000

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-2M-D
 
€61,09 / kus
(€50,91 bez DPH)
Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-1M-D
 
€44,16 / kus
(€36,80 bez DPH)
2 položiek celkom
Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-1M-D
€36,80 bez DPH
€44,16 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70249219
Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-2M-D
€50,91 bez DPH
€61,09 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70249229