E2000/LC

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
 
€45,53 / kus
(€37,94 bez DPH)
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-2M-D
 
€47,67 / kus
(€39,73 bez DPH)
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-1M-D
 
€47,02 / kus
(€39,18 bez DPH)
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-5M-D
 
€48,14 / kus
(€40,12 bez DPH)
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-3M-D
 
€46,83 / kus
(€39,03 bez DPH)
5 položiek celkom
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
€37,94 bez DPH
€45,53 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247419
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-3M-D
€39,03 bez DPH
€46,83 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247439
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-1M-D
€39,18 bez DPH
€47,02 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247219
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-2M-D
€39,73 bez DPH
€47,67 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247229
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-5M-D
€40,12 bez DPH
€48,14 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247459

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie