HK-1.25G-20-1550

Kód: HK-1.25G-20-1550
€34,80 / ks €29 bez DPH
Na sklade (9 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

HK-SFP-1.25G -20-1550  je jednovláknový obojsmerný optický prevodník.

UPOZORNENIE: Pri budovaní novejoptickej siete je nutné, aby na druhom konci bol osadený prevodník HK-SFP-1.25G-20-1310.

Support 1.25G Ethernet

Fiber Sigle Mode SFP Module

Power Supply 3.3V

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Detailné informácie

Podrobný popis

Small Form Factor Pluggable (SFP) MSA Compatible

Single Fiber Bi-Direction LC Connector

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Support 1.25G Ethernet

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: