IP1 OPTO

Kód: IP1 OPTO
€33,60 / ks €28 bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021
Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, podporuje 10/100/1000 Mbps

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhovuje štandardm IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s v plne duplexnom režime pre FX a 10/100/1000 Mbit/s pre TX
Umožňuje automatickú konfiguráciu vynúteného/automatického režimu prenosu pre port FX
Port FX podporuje výmenu počas prevádzky.
Predlžuje dosah optického vedenia až na 0,55 km u multirežimového optického kábla a na 10 km u jednorežimového optického kábla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: