LC/PC

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
 
€10,63 / kus
(€8,86 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D
 
€9,21 / kus
(€7,68 bez DPH)
2 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D
€7,68 bez DPH
€9,21 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231135
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
€8,86 bez DPH
€10,63 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231155

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie