LC/PC

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
€10,02 –4 %
Pôvodne: €10,02  (–4 %)
€9,62 / kus
(€8,02 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-2M-D
€9,16 –4 %
Pôvodne: €9,16  (–4 %)
€8,79 / kus
(€7,33 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-1M-D
€8,24 –4 %
Pôvodne: €8,24  (–4 %)
€7,91 / kus
(€6,59 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-1M-D
€8,24 –4 %
€6,59 bez DPH
€7,91 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231113
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-2M-D
€9,16 –4 %
€7,33 bez DPH
€8,79 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231123
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
€10,02 –4 %
€8,02 bez DPH
€9,62 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231133