LC/PC

Najpredávanejšie

Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
 
€15,23 / kus
(€12,69 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
 
€11,95 / kus
(€9,96 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
 
€8,72 / kus
(€7,27 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
€7,27 bez DPH
€8,72 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231114
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
€9,96 bez DPH
€11,95 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231134
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
€12,69 bez DPH
€15,23 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231154

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie