LC/PC

Najpredávanejšie

Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
 
€9,95 / kus
(€8,29 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
 
€11,50 / kus
(€9,58 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
 
€8,39 / kus
(€6,99 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
€6,99 bez DPH
€8,39 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231114
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
€8,29 bez DPH
€9,95 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231124
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
€9,58 bez DPH
€11,50 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231134