Multimode (OM1) 62,5/125

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D
 
€8,61 / kus
(€7,18 bez DPH)
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-2M-D
 
€8,61 / kus
(€7,18 bez DPH)
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-1M-D
 
€7,88 / kus
(€6,57 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-1M-D
€6,57 bez DPH
€7,88 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231116
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-2M-D
€7,18 bez DPH
€8,61 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231126
Patch kabel Solarix 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D
€7,18 bez DPH
€8,61 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234126

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie