Multimode (OM2) 50/125

Najpredávanejšie

Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Na sklade do 7 dní
Kód: 70212115
 
€0,49 / kus
(€0,41 bez DPH)
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
Na sklade do 7 dní
Kód: 70212125
 
€0,98 / kus
(€0,82 bez DPH)
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
Na sklade do 7 dní
Kód: 70211125
 
€1,42 / kus
(€1,18 bez DPH)
3 položiek celkom
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,41 bez DPH
€0,49 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
€1,18 bez DPH
€1,42 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Kód: 70211125