Multimode (OM2) 50/125

Najpredávanejšie

Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
Na sklade do 7 dní
Kód: 70212115
 
€0,49 / kus
(€0,41 bez DPH)
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
Na sklade do 7 dní
Kód: 70212125
 
€0,98 / kus
(€0,82 bez DPH)
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
Na sklade do 7 dní
Kód: 70211125
 
€1,42 / kus
(€1,18 bez DPH)
3 položiek celkom
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,41 bez DPH
€0,49 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
€1,18 bez DPH
€1,42 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Kód: 70211125

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie