Multimode (OM2) 50/125

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-2M-D
 
€8,09 / kus
(€6,74 bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-5M-D
 
€9,98 / kus
(€8,32 bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-2M-D
 
€7,95 / kus
(€6,63 bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-3M-D
 
€8,64 / kus
(€7,20 bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
 
€9,98 / kus
(€8,32 bez DPH)
Detail
6 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-2M-D
€6,63 bez DPH
€7,95 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231125
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-2M-D
€6,74 bez DPH
€8,09 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70235125
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-3M-D
€7,20 bez DPH
€8,64 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231135
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-3M-D
€7,20 bez DPH
€8,64 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 3m

Kód: 70234135
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
€8,32 bez DPH
€9,98 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231155
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-5M-D
€8,32 bez DPH
€9,98 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234155