Multimode (OM3) 50/125

Najpredávanejšie

Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212113
 
€0,50 / kus
(€0,42 bez DPH)
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,99 –1 %
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212123
Pôvodne: €0,99  (–1 %)
€0,98 / kus
(€0,82 bez DPH)
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,44 –1 %
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70211123
Pôvodne: €1,44  (–1 %)
€1,43 / kus
(€1,19 bez DPH)
3 položiek celkom
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,99 –1 %
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,44 –1 %
€1,19 bez DPH
€1,43 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123