Multimode (OM3) 50/125

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
€9,15 –4 %
Pôvodne: €9,15  (–4 %)
€8,78 / kus
(€7,32 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-2M-D
€9,25 –4 %
Pôvodne: €9,25  (–4 %)
€8,88 / kus
(€7,40 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-5M-D
€11,84 –4 %
Pôvodne: €11,84  (–4 %)
€11,37 / kus
(€9,48 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-1M-D
€8,23 –4 %
Pôvodne: €8,23  (–4 %)
€7,90 / kus
(€6,58 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
€10,01 –4 %
Pôvodne: €10,01  (–4 %)
€9,61 / kus
(€8,01 bez DPH)
10 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-1M-D
€8,23 –4 %
€6,58 bez DPH
€7,90 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231113
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-1M-D
€8,23 –4 %
€6,58 bez DPH
€7,90 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70232113
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-1M-D
€8,33 –4 %
€6,67 bez DPH
€8 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 1m

Kód: 70235113
Patch kabel Solraix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D
€8,33 –4 %
€6,67 bez DPH
€8 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 1m

Kód: 70233113
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-2M-D
€9,15 –4 %
€7,32 bez DPH
€8,78 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231123
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
€9,15 –4 %
€7,32 bez DPH
€8,78 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234123
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-2M-D
€9,25 –4 %
€7,40 bez DPH
€8,88 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70233123
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
€10,01 –4 %
€8,01 bez DPH
€9,61 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231133
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-5M-D
€11,84 –4 %
€9,48 bez DPH
€11,37 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70232153
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-5M-D
€11,84 –4 %
€9,48 bez DPH
€11,37 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234153