Multimode (OM4) 50/125

Najpredávanejšie

Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
 
€10,31 / kus
(€8,59 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
 
€10,41 / kus
(€8,68 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
 
€15,20 / kus
(€12,67 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
 
€15,20 / kus
(€12,67 bez DPH)
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
 
€11,93 / kus
(€9,94 bez DPH)
5 položiek celkom
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
€8,59 bez DPH
€10,31 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234124
Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
€8,68 bez DPH
€10,41 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70233124
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D
€9,94 bez DPH
€11,93 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231134
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
€12,67 bez DPH
€15,20 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231154
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
€12,67 bez DPH
€15,20 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70232154

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie