Multimode (OM4) 50/125

Najpredávanejšie

Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-1M-D
 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-3M-D
 
€11,22 / kus
(€9,35 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
 
€14,30 / kus
(€11,92 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
 
€9,70 / kus
(€8,08 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D
 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
8 položiek celkom
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-1M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-1M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70232114

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m

 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70234114

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 1m

 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70231124

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

 
€9,70 / kus
(€8,08 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-2M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-2M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70232124

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 2m

 
€9,70 / kus
(€8,08 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70234124

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

 
€9,70 / kus
(€8,08 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70233124

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

 
€9,79 / kus
(€8,16 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-3M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-3M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70232134

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 3m

 
€11,22 / kus
(€9,35 bez DPH)
Detail
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
Na sklade do 3 dní
Kód: 70231154

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

 
€14,30 / kus
(€11,92 bez DPH)
Detail