Multimode

Najpredávanejšie

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
 
€14,53 / kus
(€12,11 bez DPH)
Detail
1 položiek celkom
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€12,11 bez DPH
€14,53 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619