Optická kabeláž

Najpredávanejšie

Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
 
€1,16 / metr
(€0,97 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
 
€0,70 / metr
(€0,58 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
 
€0,48 / metr
(€0,40 bez DPH)
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 10 dní
Kód: 70900502
 
€0,33 / kus
(€0,28 bez DPH)
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 10 dní
Kód: 70900504
 
€0,43 / kus
(€0,36 bez DPH)
156 položiek celkom
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
€0,17 bez DPH
€0,20 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250045
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250060
Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
€0,20 bez DPH
€0,24 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 4 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299047
DROP1000 kabel Solarix 02vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-2-OS-LSOH
€0,26 bez DPH
€0,31 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291020
Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
€0,28 bez DPH
€0,33 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299087
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 10 dní
€0,28 bez DPH
€0,33 / kus

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP Fca SXKO-DAC-2-OS-PP
€0,28 bez DPH
€0,34 / metr

Venkovní optický DAC kabel pro přímé zakopání do země s polypropylenovým pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125

Kód: 70293029
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH
€0,32 bez DPH
€0,38 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291040
Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
€0,36 bez DPH
€0,43 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299127
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 10 dní
€0,36 bez DPH
€0,43 / kus

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

Kód: 70900504
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,40 bez DPH
€0,48 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,40 bez DPH
€0,48 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE Fca černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
€0,40 bez DPH
€0,48 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291124
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
€0,40 bez DPH
€0,48 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299129
Venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca HDPE černý SXKO-DUCT-12-OS-HDPE
€0,42 bez DPH
€0,50 / metr

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70293129
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH
€0,48 bez DPH
€0,57 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70291080
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
€0,48 bez DPH
€0,58 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
€0,52 bez DPH
€0,62 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,53 bez DPH
€0,63 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-12-OS-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,69 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291120
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH Eca černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,70 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70294089
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
€0,58 bez DPH
€0,70 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299249
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
€0,63 bez DPH
€0,75 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH
€0,65 bez DPH
€0,78 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70294129
Venkovní DUCT kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-DUCT-24-OS-HDPE
€0,65 bez DPH
€0,78 / metr

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70293249
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-8-OM2-LSOH
€0,68 bez DPH
€0,81 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294085
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-4-OM3-LSOH
€0,72 bez DPH
€0,86 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM3 50/125.

Kód: 70294043
Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
€0,77 bez DPH
€0,92 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 simplexní

Kód: 70212114
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,81 bez DPH
€0,97 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,81 bez DPH
€0,97 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,81 bez DPH
€0,97 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
€0,81 bez DPH
€0,97 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
€0,88 bez DPH
€1,05 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294125
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH
€0,93 bez DPH
€1,11 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70294249
Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
€0,97 bez DPH
€1,16 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 48 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299489
Riser kabel Solarix 24vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-24-OS-LSOH-WH
€1,01 bez DPH
€1,21 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 24 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298249
Optická zásuvka pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2
€1,05 bez DPH
€1,26 / kus

Optická zásuvka pro FTTH instalace

Kód: 79400103
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH
€1,11 bez DPH
€1,33 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM4 50/125

Kód: 70294044
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-8-OM3-LSOH
€1,11 bez DPH
€1,33 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM3 50/125

Kód: 70294083
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,17 bez DPH
€1,40 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123
Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
€1,17 bez DPH
€1,40 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70211129
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,17 bez DPH
€1,40 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,38 bez DPH
€1,65 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM3 černý SXKO-CLT-12-OM3-LSOH
€1,47 bez DPH
€1,76 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM3 50/125.

Kód: 70294123
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M
€1,62 bez DPH
€1,94 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222155
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
€1,62 bez DPH
€1,94 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221159
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,62 bez DPH
€1,94 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
€1,65 bez DPH
€1,98 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223156
Pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
€1,65 bez DPH
€1,98 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221459
Hore
Ďalšie produkty