Optická kabeláž

Najpredávanejšie

Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
 
€1,17 / metr
(€0,98 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
 
€0,71 / metr
(€0,59 bez DPH)
Čistící ubrousky na optiku KIMTECH, 11x21cm, 280ks
 
€9,73 / kus
(€8,11 bez DPH)
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 7 dní
Kód: 70900502
 
€0,34 / kus
(€0,28 bez DPH)
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 7 dní
Kód: 70900504
 
€0,44 / kus
(€0,37 bez DPH)
152 položiek celkom
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
€0,17 bez DPH
€0,20 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250060
Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
€0,20 bez DPH
€0,24 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 4 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299047
Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
€0,28 bez DPH
€0,33 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299087
Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP F<sub>ca</sub> SXKO-DAC-2-OS-PP
€0,28 bez DPH
€0,34 / metr

Venkovní optický DAC kabel pro přímé zakopání do země s polypropylenovým pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125

Kód: 70293029
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 7 dní
€0,28 bez DPH
€0,34 / kus

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH
€0,34 bez DPH
€0,41 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291040
Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
€0,36 bez DPH
€0,43 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299127
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 7 dní
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

Kód: 70900504
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,41 bez DPH
€0,49 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
€0,41 bez DPH
€0,49 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,41 bez DPH
€0,49 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
€0,43 bez DPH
€0,52 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291124
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH
€0,49 bez DPH
€0,59 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70291080
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
€0,53 bez DPH
€0,63 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,53 bez DPH
€0,64 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,69 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
€0,59 bez DPH
€0,71 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299249
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
€0,63 bez DPH
€0,76 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-24-OS-PE
€0,66 bez DPH
€0,79 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70291244
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH
€0,66 bez DPH
€0,79 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70294129
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-8-OM2-LSOH
€0,80 bez DPH
€0,96 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294085
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-4-OM3-LSOH
€0,85 bez DPH
€1,02 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM3 50/125.

Kód: 70294043
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
€0,90 bez DPH
€1,08 / kus

Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc

Kód: 70405930
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH
€0,93 bez DPH
€1,12 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70294249
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
€0,97 bez DPH
€1,16 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294125
Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
€0,98 bez DPH
€1,17 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 48 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299489
Optický kabel univerzální MLT SM 48 vláken Voděodolný LSZH
€1,02 bez DPH
€1,22 / metr

Univerzální optický SM kabel RiT v provedení MLT se 48 vlákny.

Kód: 62611480
Optická zásuvka pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2
€1,06 bez DPH
€1,27 / kus

Optická zásuvka pro FTTH instalace

Kód: 79400103
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
€1,18 bez DPH
€1,42 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Kód: 70211125
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,18 bez DPH
€1,42 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,18 bez DPH
€1,42 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH
€1,24 bez DPH
€1,49 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM4 50/125

Kód: 70294044
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-8-OM3-LSOH
€1,30 bez DPH
€1,56 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM3 50/125

Kód: 70294083
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,38 bez DPH
€1,66 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,63 bez DPH
€1,96 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-12-OM3-LSOH
€1,66 bez DPH
€1,99 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM3 50/125.

Kód: 70294123
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
€1,67 bez DPH
€2 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223156
Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
€1,71 bez DPH
€2,05 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221156
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
€1,75 bez DPH
€2,10 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222153
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
€1,75 bez DPH
€2,10 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223153
Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D
€1,83 bez DPH
€2,20 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní

Kód: 70211124
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-8-OM4-LSOH
€2,03 bez DPH
€2,43 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM4 50/125

Kód: 70294084
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222259
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M
€2,16 bez DPH
€2,59 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222154
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M
€2,20 bez DPH
€2,64 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221154
Hore
Ďalšie produkty

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie