Patch kabely

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D
 
€8,76 / kus
(€7,30 bez DPH)
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-1M-D
 
€8,01 / kus
(€6,68 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OM3-2M-D
 
€9,16 / kus
(€7,63 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM2 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OM2-1M-D
 
€8,16 / kus
(€6,80 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
 
€8,96 / kus
(€7,47 bez DPH)
56 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-1M-D
€6,59 bez DPH
€7,91 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231115
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D
€6,59 bez DPH
€7,91 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70232115
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-1M-D
€6,59 bez DPH
€7,91 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70234115
Patch kabel Solarix 62,5/125 LCupc/LCupc MM OM1 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM1-1M-D
€6,68 bez DPH
€8,01 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231116
Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM2 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OM2-1M-D
€6,80 bez DPH
€8,16 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory STupc/STupc, délka 1m

Kód: 70236115
Patch kabel Solraix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D
€6,80 bez DPH
€8,16 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 1m

Kód: 70233113
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D
€6,93 bez DPH
€8,31 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232119
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-1M-D
€6,93 bez DPH
€8,31 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234119
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-1M-D
€7,09 bez DPH
€8,51 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236119
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-2M-D
€7,18 bez DPH
€8,61 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70232125
Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
€7,30 bez DPH
€8,76 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231129
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM2-2M-D
€7,30 bez DPH
€8,76 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70233125
Patch kabel Solarix 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D
€7,30 bez DPH
€8,76 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234126
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D
€7,38 bez DPH
€8,86 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m

Kód: 70231114
Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-2M-D
€7,43 bez DPH
€8,91 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70233129
Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OS-2M-D
€7,43 bez DPH
€8,91 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70235129
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-2M-D
€7,47 bez DPH
€8,96 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231123
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
€7,47 bez DPH
€8,96 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234123
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-2M-D
€7,51 bez DPH
€9,01 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236129
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-2M-D
€7,55 bez DPH
€9,06 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70233123
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-2M-D
€7,55 bez DPH
€9,06 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70235123
Patch kabel Solarix 50/125 STupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OM3-2M-D
€7,63 bez DPH
€9,16 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory STupc/STupc, délka 2m

Kód: 70236123
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€7,68 bez DPH
€9,21 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232419
Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-3M-D
€7,72 bez DPH
€9,26 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231139
Patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D
€7,76 bez DPH
€9,31 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231219
Patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS-1M-D
€7,76 bez DPH
€9,31 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234219
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-3M-D
€7,80 bez DPH
€9,36 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 3m

Kód: 70232135
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-3M-D
€7,80 bez DPH
€9,36 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 3m

Kód: 70234135
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 3m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-3M-D
€7,88 bez DPH
€9,46 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236139
Patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-2M-D
€8,09 bez DPH
€9,71 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231429
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-3M-D
€8,18 bez DPH
€9,81 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m

Kód: 70231133
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-3M-D
€8,29 bez DPH
€9,95 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 3m

Kód: 70233133
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D
€8,46 bez DPH
€10,15 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232159
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-5M-D
€8,46 bez DPH
€10,15 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234159
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D
€8,50 bez DPH
€10,20 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232339
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
€8,75 bez DPH
€10,50 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 70231124
Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
€8,75 bez DPH
€10,50 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234124
Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM4-2M-D
€8,83 bez DPH
€10,60 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70233124
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-5M-D
€9 bez DPH
€10,80 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231155
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-5M-D
€9 bez DPH
€10,80 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234155
Patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-5M-D
€9,33 bez DPH
€11,20 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231459
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D
€9,33 bez DPH
€11,20 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232459
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
€9,33 bez DPH
€11,20 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232359
Patch kabel Solarix 50/125 LCupc/LCupc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-5M-D
€9,67 bez DPH
€11,60 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231153
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-5M-D
€9,67 bez DPH
€11,60 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234153
Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D
€12,90 bez DPH
€15,48 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m

Kód: 70231154
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC-OS-2M-D
€24,88 bez DPH
€29,86 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248229
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€36,16 bez DPH
€43,39 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248419
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-2M-D
€36,71 bez DPH
€44,05 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248429
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
€38,49 bez DPH
€46,19 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247419
Hore
Ďalšie produkty