Pigtail 9/125 STupc SM OS 1,5m SXPI-ST-UPC-OS-1,5M

Kód: 70223159
€1,89 / kus €1,58 bez DPH
Na sklade do 3 dní
Môžeme doručiť do:
25.1.2021
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

  • Konektor: ST
  • Broušení ferule: UPC
  • Rozměr vlákna: 9/125 µm
  • Typ vlákna: G.652.D
  • Délka: 1.5 m
  • Max. zpětný útlum: >50 dB
  • Max. vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení/odpojení: min. 1000
  • Průměr ferule: 2.5 mm
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C

Dodatočné parametre

Kategória: Pigtaily ST
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: