Pigtaily E2000

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
 
€13,81 / kus
(€11,51 bez DPH)
1 položiek celkom
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
€11,51 bez DPH
€13,81 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70224259

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie