Pigtaily LC

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€21,79 / kus
(€18,16 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
Na sklade do 10 dní
Kód: 70221159
 
€1,98 / kus
(€1,65 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
 
€2,03 / kus
(€1,69 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Na sklade do 10 dní
Kód: 70221259
 
€2,53 / kus
(€2,11 bez DPH)
4 položiek celkom
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
€1,65 bez DPH
€1,98 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221159
Pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
€1,69 bez DPH
€2,03 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221459
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
€2,11 bez DPH
€2,53 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€18,16 bez DPH
€21,79 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie