Pigtaily LC

Najpredávanejšie

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
 
€1,98 / kus
(€1,65 bez DPH)
1 položiek celkom
Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
€1,65 bez DPH
€1,98 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221156