Pigtaily LC

Najpredávanejšie

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
 
€2,08 / kus
(€1,73 bez DPH)
1 položiek celkom
Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
€1,73 bez DPH
€2,08 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221156

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie