Pigtaily SC

Najpredávanejšie

Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
 
€23,21 / kus
(€19,34 bez DPH)
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
 
€2,11 / kus
(€1,76 bez DPH)
2 položiek celkom
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
€1,76 bez DPH
€2,11 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222153
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
€19,34 bez DPH
€23,21 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222193

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie