Pigtaily ST

Najpredávanejšie

Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
 
€2,11 / kus
(€1,76 bez DPH)
1 položiek celkom
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
€1,76 bez DPH
€2,11 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223153

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie