Pigtaily

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€21,51 / kus
(€17,93 bez DPH)
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Na sklade do 7 dní
Kód: 70222259
 
€2,49 / kus
(€2,08 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€21,51 / kus
(€17,93 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Na sklade do 7 dní
Kód: 70221259
 
€2,49 / kus
(€2,08 bez DPH)
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
 
€13,78 / kus
(€11,48 bez DPH)
17 položiek celkom
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,63 bez DPH
€1,96 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Pigtail 62,5/125 STupc MM OM1 1,5m SXPI-ST-UPC-OM1-1,5M
€1,67 bez DPH
€2 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223156
Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m SXPI-LC-UPC-OM1-1,5M
€1,71 bez DPH
€2,05 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221156
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
€1,75 bez DPH
€2,10 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222153
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
€1,75 bez DPH
€2,10 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223153
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222259
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M
€2,16 bez DPH
€2,59 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222154
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M
€2,20 bez DPH
€2,64 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221154
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
€11,48 bez DPH
€13,78 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70224259
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
€17,88 bez DPH
€21,46 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222195
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,93 bez DPH
€21,51 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,93 bez DPH
€21,51 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222199
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
€18,41 bez DPH
€22,09 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221195
Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
€19,31 bez DPH
€23,17 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222193
Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
€23,87 bez DPH
€28,64 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222194
Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
€24,40 bez DPH
€29,28 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221194

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie