SC/LC

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D
 
€9,97 / kus
(€8,31 bez DPH)
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-2M-D
 
€8,60 / kus
(€7,17 bez DPH)
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D
 
€8,16 / kus
(€6,80 bez DPH)
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
 
€11 / kus
(€9,17 bez DPH)
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D
 
€10,02 / kus
(€8,35 bez DPH)
10 položiek celkom
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-1M-D
€6,80 bez DPH
€8,16 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232119
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-2M-D
€7,17 bez DPH
€8,60 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232129
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€7,53 bez DPH
€9,04 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232419
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-1M-D
€7,53 bez DPH
€9,04 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232319
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-3M-D
€7,58 bez DPH
€9,09 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232139
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D
€8,31 bez DPH
€9,97 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232159
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-3M-D
€8,35 bez DPH
€10,02 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232439
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D
€8,35 bez DPH
€10,02 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232339
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D
€9,17 bez DPH
€11 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232459
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
€9,17 bez DPH
€11 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232359

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie