SC/LC

Najpredávanejšie

Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
 
€15,20 / kus
(€12,67 bez DPH)
1 položiek celkom
Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
€12,67 bez DPH
€15,20 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70232154

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie