SC/SC

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-2M-D
 
€8,60 / kus
(€7,17 bez DPH)
Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC/UPC-OS-2M-D
 
€9,53 / kus
(€7,94 bez DPH)
Patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS-2M-D
 
€9,63 / kus
(€8,03 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-2M-D
€7,17 bez DPH
€8,60 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234129
Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC/UPC-OS-2M-D
€7,94 bez DPH
€9,53 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234429
Patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS-2M-D
€8,03 bez DPH
€9,63 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234229

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie