SC/SC

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
 
€8,87 / kus
(€7,39 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-5M-D
 
€11,48 / kus
(€9,57 bez DPH)
2 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-2M-D
€7,39 bez DPH
€8,87 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 70234123
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM3 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM3-5M-D
€9,57 bez DPH
€11,48 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234153