SC/SC

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-5M-D
 
€10,65 / kus
(€8,88 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-1M-D
 
€7,80 / kus
(€6,50 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-3M-D
 
€9,22 / kus
(€7,68 bez DPH)
3 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-1M-D
€6,50 bez DPH
€7,80 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 70234115
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-3M-D
€7,68 bez DPH
€9,22 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 3m

Kód: 70234135
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/SCupc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM2-5M-D
€8,88 bez DPH
€10,65 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 70234155

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie