SC/ST

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D
 
€8,74 / kus
(€7,28 bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-2M-D
 
€8,09 / kus
(€6,74 bez DPH)
Detail
2 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-2M-D
€6,74 bez DPH
€8,09 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70235125
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D
€7,28 bez DPH
€8,74 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 3m

Kód: 70235135