SC/ST

Najpredávanejšie

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-2M-D
 
€8,58 / kus
(€7,15 bez DPH)
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-1M-D
 
€7,73 / kus
(€6,44 bez DPH)
2 položiek celkom
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-1M-D
€6,44 bez DPH
€7,73 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 1m

Kód: 70235113
Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM3-2M-D
€7,15 bez DPH
€8,58 / kus

Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 2m

Kód: 70235123