SFP Moduly

Najpredávanejšie

100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
 
€9,98 / kus
(€8,32 bez DPH)
Detail
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
 
€25,29 / kus
(€21,08 bez DPH)
Detail
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
 
€15,36 / kus
(€12,80 bez DPH)
Detail
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
 
€4,14 / kus
(€3,45 bez DPH)
Detail
16 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 76377737

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

 
€4,14 / kus
(€3,45 bez DPH)
Detail
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107706

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€7,59 / kus
(€6,33 bez DPH)
Detail
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107707

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€7,95 / kus
(€6,63 bez DPH)
Detail
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 76247737

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€8,18 / kus
(€6,82 bez DPH)
Detail
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107714

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

 
€8,55 / kus
(€7,13 bez DPH)
Detail
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107756

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

 
€8,87 / kus
(€7,39 bez DPH)
Detail
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107717

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€9,38 / kus
(€7,82 bez DPH)
Detail
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107751

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

 
€9,98 / kus
(€8,32 bez DPH)
Detail
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107727

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

 
€10,07 / kus
(€8,39 bez DPH)
Detail
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107715

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

 
€10,25 / kus
(€8,54 bez DPH)
Detail
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107619

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€14,53 / kus
(€12,11 bez DPH)
Detail
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107709

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

 
€15,36 / kus
(€12,80 bez DPH)
Detail
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107708

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

 
€18,81 / kus
(€15,68 bez DPH)
Detail
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107725

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

 
€25,29 / kus
(€21,08 bez DPH)
Detail
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107757

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

 
€31,59 / kus
(€26,33 bez DPH)
Detail
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
Na sklade do 3 dní
Kód: 70107758

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

 
€31,59 / kus
(€26,33 bez DPH)
Detail