SFP Moduly

Najpredávanejšie

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
 
€4,24 / kus
(€3,53 bez DPH)
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
 
€32,39 / kus
(€26,99 bez DPH)
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
 
€32,39 / kus
(€26,99 bez DPH)
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
 
€25,93 / kus
(€21,61 bez DPH)
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
 
€14,90 / kus
(€12,42 bez DPH)
19 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,53 bez DPH
€4,24 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€3,53 bez DPH
€4,24 / kus

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377738
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,48 bez DPH
€7,78 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€6,80 bez DPH
€8,16 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€6,99 bez DPH
€8,39 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,31 bez DPH
€8,77 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,58 bez DPH
€9,10 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€8,02 bez DPH
€9,62 / kus

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,53 bez DPH
€10,23 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€8,60 bez DPH
€10,32 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€8,76 bez DPH
€10,51 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,39 bez DPH
€13,67 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€12,42 bez DPH
€14,90 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€13,13 bez DPH
€15,75 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€16,07 bez DPH
€19,28 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€17,21 bez DPH
€20,65 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€21,61 bez DPH
€25,93 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,99 bez DPH
€32,39 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,99 bez DPH
€32,39 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758