Sieťové prvky

Najpredávanejšie

Dahua PFS3010-8ET-96 8-portový switch
Dahua PFS3010-8ET-96 8-portový switch
Na sklade
Kód: PFS3010-8ET-96
 
€106,80 / ks
(€89 bez DPH)
Dahua S4000-7X switch
Dahua S4000-7X switch
Na sklade
Kód: NDD S4000-7X
 
€396 / ks
(€330 bez DPH)
Dahua PFS5424-24T portovy switch
Na sklade
Kód: NDD PFS5424-24T
 
€1 125,60 / ks
(€938 bez DPH)
Dahua PFS4412-8GT-DP PoE switch
Na sklade
Kód: NDD PFS4412-8GT-DP
 
€1 388,40 / ks
(€1 157 bez DPH)
Dahua PFS3005-5GT switch
Dahua PFS3005-5GT switch
Na sklade
Kód: PFS3005-5GT
 
€18 / ks
(€15 bez DPH)
43 položiek celkom
IP5WIFI-DRZIAK držiak na stĺp
€3,90 bez DPH
€4,68 / ks

Držiak pre IP5WIFI-KLIENT - RBSXTG-5HPacD-SA

Kód: IP5WIFI-DRZIAK
Dahua PFS3005-5GT switch
€15 bez DPH
€18 / ks

Gigabitový switch s piatimi portami od spoločnosti Dahua. Svojimi rozmermi sa ľahko umiestni aj so zdrojom do menšej montážnej krabice. Môže tak poslúžiť ako výkonná...

Kód: PFS3005-5GT
GBIC MM
GBIC MM
Na sklade
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Kód: GBIC MM
GBIC SM
GBIC SM
Na sklade
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

Kód: GBIC SM
IP1 POE injector
€20 bez DPH
€24 / ks

Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48 V DC

Kód: IP1 POE
IP1 OPTO prevodnik
€22 bez DPH
€26,40 / ks

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Kód: IP1 OPTO
IP0,3 WIFI bezdrôtový klient
€25 bez DPH
€30 / ks

Bezdrôtový klient v pásme 2.4 GHz , možnosť nastaviť ako prijímač alebo vysielač, dosah do 300m, napájanie cez micro USB port s externého napájacieho adaptéra alebo USB...

Kód: IP0-3 WIFI
Dahua PFS3006-4ET-60 4portový PoE switch
€30 bez DPH
€36 / ks

Dahua nemenežovatelný 4portový PoE switch, 4x 10/100 Mbps Base-T + 2x 100 Mbps uplink, port 1 s podporou Hi-PoE <60 W, porty 2–4 <30 W, 4x PoE...

Kód: PFS3006-4ET-60
IP5 SWITCH POE 41
€30 bez DPH
€36 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m, podpora funkcie priority...

Kód: IP5 SWITCH POE 41
Dahua PFT1300 PoE extender
€35 bez DPH
€42 / ks

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.

Kód: PFT1300
IP8 SWITCH POE 41
€35 bez DPH
€42 / ks

CCTV switch 8x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, jeden port max. 15,4 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP8 SWITCH POE 41
IP6 SWITCH POE+ 67
€36 bez DPH
€43,20 / ks

CCTV switch 6x 10/100 Mb/s, podpora PoE+ pre 4 porty, 4x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 67 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP6 SWITCH POE- 67
Dahua PFT3910 Optický modul
€45 bez DPH
€54 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km. 

Kód: PFT3910
IP8 SWITCH POE
€46 bez DPH
€55,20 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kód: IP8 SWITCH POE
Dahua PFT3920 Optický modul
€48 bez DPH
€57,60 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3920
Dahua PFT3960 Optický modul
€51 bez DPH
€61,20 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3960
IP9 SWITCH POE 65
€55 bez DPH
€66 / ks

TP-Link switch 8x 10/100 Mbps , podpora PoE pre 8 portov, 8x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 65 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP9 SWITCH POE 65
IP8 SWITCH POE GBIT
€59 bez DPH
€70,80 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53W

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT
IP5WIFI-KLIENT smerová anténa
€65 bez DPH
€78 / ks

Wi-fi klient 5 Ghz, uhol 23°, 16 dBi, 802.11a/n/ac, napájanie: passive PoE 10-28 V alebo 24 V adaptér

Kód: IP5WIFI-KLIENT
IP1 HPOE injektor
€66 bez DPH
€79,20 / ks

Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)

Kód: IP1 HPOE
Dahua TAM01GT01GT-75 HPoE injector
€77 bez DPH
€92,40 / ks

Dahua 10/100/1000 Mb/s HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 75 W.

Kód: TAM01GT01GT-75
Dahua PFT3970 Optický modul
€79 bez DPH
€94,80 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3970
Dahua PFS3010-8ET-96 8-portový switch
€89 bez DPH
€106,80 / ks

Dahua nemenežovateľný switch 8x 100 Mbps PoE, 2x 10/100/1000 Mbit uplink, podpora PoE pre 8 portov, celkovo na všetky porty max. 96 W, ochrana pred prepätím 1 kV, pracovná...

Kód: PFS3010-8ET-96
Dahua PFS3106-4ET-60 switch
€106 bez DPH
€127,20 / ks

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje normu IEEE802.3af. Switch umožňuje pripojiť na tri porty...

Kód: PFS3106-4ET-60
IP3 WIFI BOD bezdrôtový IP bod
€108 bez DPH
€129,60 / ks

Bezdrôtový IP bod v pásme 5,8 GHz, prenos do 100 Mbps, 13 dB integrovaná smerová anténa, dosah do 3 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x RJ-45 vstup,...

Kód: IP3 WIFI BOD
LTE Router pre 4G
€108 bez DPH
€129,60 / ks

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mbps.

Kód: LTE ROUTER
Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
€109 bez DPH
€130,80 / ks

PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje...

Kód: PFS3103-1GT1ET-60
Dahua PFS3110-8ET-96 8-portový PoE switch
€126 bez DPH
€151,20 / ks

Dahua switch 8x 100 Mbps + 1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE pre 8 portov, 8x PoE (IEEE802.3af/at), port 1–2 max. 60 W, port 3–8 max. 30 W, celkovo na všetky porty...

Kód: PFS3110-8ET-96
IP8 Switch POE+GBIT 124
€140 bez DPH
€168 / ks

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portov s podporou PoE+, max. 124 W

Kód: IP8 SWITCH POE-GBIT 124
IP5WIFI-AP sektorová anténa
€141 bez DPH
€169,20 / ks

Sektorová anténa AP-5Ghz, uhol 90°, 13 dBi, 802.11a/n/ac, Napájanie: 802.3af/at alebo 24 V adaptér

Kód: IP5WIFI-AP
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€162 bez DPH
€194,40 / ks

Sieťový prvok s podporou 8 ethernetových gigabitových portov a 2 optických gigabitových portov. Ethernetové porty podporujú napájanie PoE do max. 116 W, manažment, L2, 294 x 180...

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€168 bez DPH
€201,60 / ks

TP-Link switch 16x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, podpora PoE pre 16 portov, 16x PoE+ (IEEE802.3), 2x 1 GB/s port, 1x Combo SFP Gigabit, celkovo na všetky porty max. 150 W,...

Kód: IP18 SWITCH POE 150
IP24 SWITCH POE 250 GBIT
€283 bez DPH
€339,60 / ks

TP-Link switch 24x 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP, podpora PoE pre 24 portov, 24x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 250 W, jeden port max. 30 W, pracovná teplota od 0 °C...

Kód: IP24 SWITCH POE 250 GBIT
Dahua S4000-7X switch
€330 bez DPH
€396 / ks

Priemyselný Dahua switch, ktorý podporuje kruhovú topológiu.

Kód: NDD S4000-7X
Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch
€347 bez DPH
€416,40 / ks

Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 16 portov s podporou PoE a...

Kód: PFS4218-16ET-240
Dahua PFS4226-24ET-360 24portový PoE switch
€425 bez DPH
€510 / ks

Dahua switch 24x FE PoE + 2x GE (Combo) + 2x GE SFP (Combo), podpora PoE pre 24 portov, management, Long Distance Mode (napájanie a dáta až na 250 m), L2, 24x PoE...

Kód: PFS4226-24ET-360
Dahua PFS4207-4GT-DP 4-portový PoE switch
€429 bez DPH
€514,80 / ks

Priemyselný switch Dahua so štyrmi PoE porty (z toho dva podporujú Hi-PoE napájanie max. 60 W/port), dvoma SFP portami a jedným gigabitovým portom pre uplink. L2 managovateľný...

Kód: PFS4207-4GT-DP
Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch
€583 bez DPH
€699,60 / ks

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE štandardu IEEE802.3af/at. Maximálne zaťaženie všetkých PoE portov je 360 W. Zařízení je managovateľný. Switch je určený pre montáž...

Kód: PFS4226-24GT-360
Dahua PFS4210-8GT-DP priemyselný PoE switch
€602 bez DPH
€722,40 / ks

Dahua priemyselný switch 8x 1000 Mbps + 2x SFP Gbit, 1x RS-232, podpora PoE pre 8 portov, 2x Hi-PoE (60 W) + 6x PoE + (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 120 W, manažment,...

Kód: PFS4210-8GT-DP
Dahua PFS4420-16GT-240 16portový PoE switch
€654 bez DPH
€784,80 / ks

16portový switch značky Dahua. Všetkých 16 portov má podporu PoE. Switch má navyše aj 4 SFP porty. Maximálna záťaž je 30 wattov na port a na všetky porty dohromady maximálne 240...

Kód: PFS4420-16GT-240
€938 bez DPH
€1 125,60 / ks

Profesionálný switch od spoločnosti Dahua Technology, ktorý ponúka 20x 10/100/1000 BASE-T port a 4x Combo 1000BASE-T/SFP portami. Pre nastavenie potrebných parametrov pre...

Kód: NDD PFS5424-24T
Dahua PFS5924-24X portovy switch optika
€1 126 bez DPH
€1 351,20 / ks

Profesionálný optický switch od spoločnosti Dahua Technology, ktorý ponúka 16x 1000M SFP port a 8x Combo 1000BASE-T/SFP portov. Pre nastavenie potrebných...

Kód: PFS5924-24X
€1 157 bez DPH
€1 388,40 / ks

Priemyselný switch Dahua so zvýšenou odolnosťou proti účinkom blesku. K dispozícii sú porty s podporou PoE a PoE+ napájania až do maximálneho...

Kód: NDD PFS4412-8GT-DP