Sieťové prvky

Najpredávanejšie

Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
Na sklade
Kód: PFS3010-8ET-96-V2
 
€136,80 / ks
(€114 bez DPH)
Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
Na sklade
Kód: PFS4206-4P-96
 
€188,40 / ks
(€157 bez DPH)
IP16 SFP 10G 16portový switch s manažmentom
€768 –5 %
IP16 SFP 10G 16portový switch s manažmentom
Na objednávku
Kód: IP16 SFP 10G
Pôvodne: €768  (–5 %)
€729,60 / ks
(€608 bez DPH)
IP3 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 3 km
€206,40 –5 %
IP3 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 3 km
Na objednávku
Kód: IP3 WIFI BOD AC
Pôvodne: €206,40  (–5 %)
€196,08 / ks
(€163,40 bez DPH)
IP6 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 6 km
€106,80 –5 %
IP6 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 6 km
Na objednávku
Kód: IP6 WIFI BOD AC
Pôvodne: €106,80  (–5 %)
€101,46 / ks
(€84,55 bez DPH)
64 položiek celkom
IP5WIFI-DRZIAK držiak na stĺp
€3,90 bez DPH
€4,68 / ks

Držiak pre IP5WIFI-KLIENT - RBSXTG-5HPacD-SA

Kód: IP5WIFI-DRZIAK
Dahua PFS3005-5GT switch
€13 bez DPH
€15,60 / ks

Gigabitový switch s piatimi portami od spoločnosti Dahua. Svojimi rozmermi sa ľahko umiestni aj so zdrojom do menšej montážnej krabice. Môže tak poslúžiť ako výkonná...

Kód: PFS3005-5GT
GBIC SM
€18,84 –5 %
GBIC SM
Na sklade
€14,92 bez DPH
€17,90 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

Kód: GBIC SM
GBIC MM
€21 –5 %
GBIC MM
Na sklade
€16,63 bez DPH
€19,95 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Kód: GBIC MM
IP1 POE injector
€25,80 –5 %
€20,43 bez DPH
€24,51 / ks

Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48 V DC

Kód: IP1 POE
IP1 OPTO prevodnik
€26,40 –5 %
€20,90 bez DPH
€25,08 / ks

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Kód: IP1 OPTO
Dahua PFS3008-8GT 8portový switch
€22 bez DPH
€26,40 / ks

Switch Dahua s ôsmimi gigabitovými portami a odolnosťou proti účinkom prepätia až do 4 kV. Sieťový prvok nie je vhodný pre použitie s kamerami Avigilon.

Kód: PFS3008-8GT
IP0,3 WIFI bezdrôtový klient
€33,60 –5 %
€26,60 bez DPH
€31,92 / ks

Bezdrôtový klient v pásme 2.4 GHz , možnosť nastaviť ako prijímač alebo vysielač, dosah do 300m, napájanie cez micro USB port s externého napájacieho adaptéra alebo USB...

Kód: IP0-3 WIFI
Dahua PFT1300 PoE extender
€35 bez DPH
€42 / ks

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii HPoE injektory.

Kód: PFT1300
IP5 SWITCH POE 67
€45 –5 %
IP5 SWITCH POE 67
Na objednávku
€35,63 bez DPH
€42,75 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3af/at), celkovo na všetky porty max. 67 W (max. 30 W na jeden port), podpora napájania PoE kamier až do 250...

Kód: IP5 SWITCH POE 67
IP5 SWITCH POE 41
€46,80 –5 %
€37,05 bez DPH
€44,46 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m, podpora funkcie priority...

Kód: IP5 SWITCH POE 41
IP8 SWITCH POE 41
€46,80 –5 %
IP8 SWITCH POE 41
Na objednávku
€37,05 bez DPH
€44,46 / ks

CCTV switch 8x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, jeden port max. 15,4 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP8 SWITCH POE 41
IP6 SWITCH POE+ 67
€48,60 –5 %
IP6 SWITCH POE+ 67
Na objednávku
€38,48 bez DPH
€46,17 / ks

CCTV switch 6x 10/100 Mb/s, podpora PoE+ pre 4 porty, 4x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 67 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP6 SWITCH POE- 67
Dahua TAM1GT1GT-30 HPoE injector
€41 bez DPH
€49,20 / ks

Dahua 10/100/1000 Mb/s HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 30 W.

Kód: TAM1GT1GT-30
IP8 SWITCH POE
€55,20 –5 %
€43,70 bez DPH
€52,44 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kód: IP8 SWITCH POE
Dahua PFT3910 Optický modul
€45 bez DPH
€54 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km. 

Kód: PFT3910
Dahua PFT3920 Optický modul
€48 bez DPH
€57,60 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3920
IP9 SWITCH POE 65
€67,20 –5 %
€53,20 bez DPH
€63,84 / ks

Switch s 8 portami 10/100 Mbps a podporou PoE+ napájania. K dispozícii je maximálne 65 W pre všetky porty celkom alebo maximálne 30 W na jeden port.

Kód: IP9 SWITCH POE 65
IP5WIFI-KLIENT smerová anténa
€58 bez DPH
€69,60 / ks

Wi-Fi klient 5 GHz, uhol 23°, 16 dBi, 802.11a/n/ac, napájanie passive PoE 10–28 V alebo 24 V adaptér

Kód: IP5WIFI-KLIENT
IP8 SWITCH POE GBIT
€82,80 –5 %
€65,55 bez DPH
€78,66 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53W

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT
IP1 HPOE injektor
€84 –5 %
€66,50 bez DPH
€79,80 / ks

Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)

Kód: IP1 HPOE
Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4portový PoE switch
€71 bez DPH
€85,20 / ks

4portový nemenežovateľný switch značky Dahua. Možnosť napájania kamier cez PoE až na vzdialenosť 250 metrov. Switch má celkový výkon na všetky porty až 60 wattov.

Kód: PFS3006-4ET-60-V2
Dahua TAM01GT01GT-75 HPoE injector
€76 bez DPH
€91,20 / ks

Dahua 10/100/1000 Mb/s HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 75 W.

Kód: TAM01GT01GT-75
IP6 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 6 km
€106,80 –5 %
€84,55 bez DPH
€101,46 / ks

Bezdrôtový IP bod v pásme 5,8 GHz, prenos do 450+ Mbps, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, 1x RJ-45 vstup (PoE IN), napájanie 24 V DC / 0,3 A, spotreba max. 7 W,...

Kód: IP6 WIFI BOD AC
LTE Router pre 4G
€118,20 –5 %
€93,58 bez DPH
€112,29 / ks

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mbps.

Kód: LTE ROUTER
IP2 SEKTOR AP pre sektorovú anténu
€103 bez DPH
€123,60 / ks

Bezdrôtové IP AP v pásme 5,8 GHz, prenos do 100 Mbps, pre funkčnosť je nutné doobjednať IP2 Wi-Fi ANT, dosah do 2 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč,...

Kód: IP2 SEKTOR AP
IP2 SEKTOR ANT anténa pre pásmo 5,8 GHz
€107 bez DPH
€128,40 / ks

Anténa v pásme 5,8 GHz, pre funkčnosť je nutné doobjednať IP2 Wi-Fi AP, dosah do 2 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, súčasťou balenia prepojovací...

Kód: IP2 SEKTOR ANT
Dahua PFT1500 5portový PoE extender
€111 bez DPH
€133,20 / ks

Extender Dahua PFT1500 pre predĺženie dosahu TCP/IP komunikácie a PoE napájania (až 350 m). K dispozícii sú štyri výstupné PoE porty a jeden vstupný port (slúži aj ako...

Kód: PFT1500
Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
€114 bez DPH
€136,80 / ks

8portový nemenežovateľný switch značky Dahua. Podpora napájania kamier pomocou PoE až na vzdialenosť 250 metrov. Maximálny výkon na všetky porty je 96 wattov.

Kód: PFS3010-8ET-96-V2
Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
€115 bez DPH
€138 / ks

PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje...

Kód: PFS3103-1GT1ET-60
Dahua PFS3016-16GT 16portový switch
€127 bez DPH
€152,40 / ks

Switch Dahua s šestnástimi gigabitovými portami a odolnosťou proti účinkom prepätia až do 6 kV. 

Kód: PFS3016-16GT
IP8 Switch POE+GBIT 124
€168 –5 %
€133 bez DPH
€159,60 / ks

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portov s podporou PoE+, max. 124 W

Kód: IP8 SWITCH POE-GBIT 124
IP5WIFI-AP sektorová anténa
€141 bez DPH
€169,20 / ks

Sektorová anténa AP 5 GHz, uhol 90°, 13 dBi, 802.11a/n/ac, napájanie 802.3af/at alebo 24 V adaptér

Kód: IP5WIFI-AP
IP8 SWITCH GBIT 2SFP 8portový switch
€178,80 –5 %
€141,55 bez DPH
€169,86 / ks

8portový gigabitový menežovateľný switch s dvoma SFP port. Switch je bez podpory PoE napájania.

Kód: IP8 SWITCH GBIT 2SFP
Dahua PFS3110-8ET-96-V2 8portový PoE switch
€149 bez DPH
€178,80 / ks

8portový nemenežovateľný switch značky Dahua. Podpora napájania kamier pomocou PoE až na vzdialenosť 250 metrov. Maximálny výkon na 1–2 port 90 W.

Kód: PFS3110-8ET-96-V2
Dahua PFM881 prevodnik
€151 bez DPH
€181,20 / ks

Dahua IP bezdrôtový prenos videosignálu v pásme 5.8GHz. Prenosová rýchlosť až 30 Mbps s dosahom do 5km. Zariadenie využíva krytie IP66, ktoré ho predurčuje pre exteriérové...

Kód: PFM881
IP16 SWITCH GBIT 2xSFP 16portový switch
€192 –5 %
€152 bez DPH
€182,40 / ks

16portový gigabitový menežovateľný switch s dvoma SFP portami, cloudová správa. Funkcie: ACL, ochrana proti DoS, Storm Control, DHCP Snooping, IP-MAC-Port Binding, IGMP...

Kód: IP16 SWITCH GBIT 2XSFP
Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
€157 bez DPH
€188,40 / ks

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje...

Kód: PFS4206-4P-96
IP18 SWITCH POE 150
€201,60 –5 %
€159,60 bez DPH
€191,52 / ks

Switch s 16 portami 10/100 Mbps, 2 portami 10/100/1000 Mbps, 1 Combo SFP Gigabit portom a podporou PoE+ napájania. K dispozícii je maximálne 150 W pre všetky porty celkom alebo...

Kód: IP18 SWITCH POE 150
IP3 WIFI BOD AC bezdrôtový IP bod AC do 3 km
€206,40 –5 %
€163,40 bez DPH
€196,08 / ks

Bezdrôtový IP bod v pásme 5,8 GHz, prenos do 450+ Mbps, 16 dB integrovaná smerová anténa, dosah do 3 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x RJ-45...

Kód: IP3 WIFI BOD AC
Dahua PFS4206-4P-120 4portový PoE switch
€173 bez DPH
€207,60 / ks

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje...

Kód: PFS4206-4P-120
LTE Router Outdoor vonkajší router
€182 bez DPH
€218,40 / ks

Vonkajší router s podporou LTE, anténa 9 dBi, max. prenosová rýchlosť 300 Mbps. Obsahuje 2x 10/100 Mbps LAN porty (1x pasívny PoE-out), slot pre Micro SIM, napájanie pasívne PoE...

Kód: LTE ROUTER OUTDOOR
IP2 SEKTOR 5AC AP bezdrôtový IP bod
€183 bez DPH
€219,60 / ks

Bezdrôtový IP bod PtP/PtMP v pásme 5,8 GHz, prenos do 450+ Mbps, 2x RSMA, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, 1x RJ-45 vstup (PoE IN), napájanie 24 V DC / 0,5 A, spotreba...

Kód: IP2 SEKTOR 5AC AP
IP16 SWITCH POE+ 192
€238,80 –5 %
€189,05 bez DPH
€226,86 / ks

CCTV switch 16x 10/100 Mb/s, 2x Gbit RJ-45, 2x Gbit SFP, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 192 W, jeden port max. 30 W, podpora...

Kód: IP16 SWITCH POE- 192
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€241,20 –5 %
€190,95 bez DPH
€229,14 / ks

Sieťový prvok s podporou 8 ethernetových gigabitových portov a 2 optických gigabitových portov. Ethernetové porty podporujú napájanie PoE+ do max. 150 W, manažment, L2, 294 x...

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
IP24 SWITCH GBIT 4xSFP 24portový switch
€266,40 –5 %
€210,90 bez DPH
€253,08 / ks

24portový gigabitový menežovateľný switch so 4 SFP portami, cloudová správa. Funkcie: ACL, ochrana proti DoS, Storm Control, DHCP Snooping, IP-MAC-Port Binding, IGMP snooping,...

Kód: IP24 SWITCH GBIT 4XSFP
IP24 SWITCH POE 250
€272,40 –5 %
€215,65 bez DPH
€258,78 / ks

Switch s 24 portami 10/100 Mbps, 2 portami 10/100/1000 Mbps, 2 SFP portami a podporou PoE+ napájania. K dispozícii je maximálne 250 W pre všetky porty celkom alebo maximálne 30...

Kód: IP24 SWITCH POE 250
IP16 SWITCH POE+ 250 GBIT
€296,40 –5 %
€234,65 bez DPH
€281,58 / ks

PoE switch 16x 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP GBit, 2x GBit RJ-45, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 250 W, jeden port max. 30 W,...

Kód: IP16 SWITCH POE- 250 GBIT
Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch
€260 bez DPH
€312 / ks

ePoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch...

Kód: LR2110-8ET-120
IP1,5 WIFI GBIT IP bezdrôtová sada
€456 –5 %
€361 bez DPH
€433,20 / ks

Bezdrôtová IP sada v pásme 60 GHz, prenos do 1000 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 1,5 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x...

Kód: IP1-5 WIFI GBIT
Hore
Ďalšie produkty