Sieťové prvky

Najpredávanejšie

Dahua PFS5936-24GF8GT4XF 36portový switch
Dahua PFS5936-24GF8GT4XF 36portový switch
Na sklade
Kód: PFS5936-24GF8GT4XF
 
€1 545,60 / ks
(€1 288 bez DPH)
Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch
Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch
Na sklade
Kód: PFS4218-16ET-240-V2
 
€416,40 / ks
(€347 bez DPH)
Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch
Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch
Na sklade
Kód: PFS4226-24ET-360-V2
 
€510 / ks
(€425 bez DPH)
Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
Na sklade
Kód: PFS3010-8ET-96-V2
 
€108 / ks
(€90 bez DPH)
Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4portový PoE switch
Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4portový PoE switch
Na sklade
Kód: PFS3006-4ET-60-V2
 
€37,20 / ks
(€31 bez DPH)
34 položiek celkom
IP5WIFI-DRZIAK držiak na stĺp
€3,90 bez DPH
€4,68 / ks

Držiak pre IP5WIFI-KLIENT - RBSXTG-5HPacD-SA

Kód: IP5WIFI-DRZIAK
Dahua PFS3005-5GT switch
€15 bez DPH
€18 / ks

Gigabitový switch s piatimi portami od spoločnosti Dahua. Svojimi rozmermi sa ľahko umiestni aj so zdrojom do menšej montážnej krabice. Môže tak poslúžiť ako výkonná...

Kód: PFS3005-5GT
GBIC SM
GBIC SM
Na sklade
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

Kód: GBIC SM
GBIC MM
GBIC MM
Na sklade
€17 bez DPH
€20,40 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Kód: GBIC MM
IP1 POE injector
€20 bez DPH
€24 / ks

Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48 V DC

Kód: IP1 POE
IP1 OPTO prevodnik
€22 bez DPH
€26,40 / ks

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Kód: IP1 OPTO
IP0,3 WIFI bezdrôtový klient
€25 bez DPH
€30 / ks

Bezdrôtový klient v pásme 2.4 GHz , možnosť nastaviť ako prijímač alebo vysielač, dosah do 300m, napájanie cez micro USB port s externého napájacieho adaptéra alebo USB...

Kód: IP0-3 WIFI
IP5 SWITCH POE 41
€30 bez DPH
€36 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m, podpora funkcie priority...

Kód: IP5 SWITCH POE 41
Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4portový PoE switch
€31 bez DPH
€37,20 / ks

Dahua nemenežovatelný 4portový PoE switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 4x 10/100 Mbps + 2x 10/100 Mbps uplink, podpora Hi-PoE port 1

Kód: PFS3006-4ET-60-V2
Dahua PFT1300 PoE extender
€35 bez DPH
€42 / ks

PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.

Kód: PFT1300
IP8 SWITCH POE 41
€35 bez DPH
€42 / ks

CCTV switch 8x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, jeden port max. 15,4 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP8 SWITCH POE 41
IP5 SWITCH POE 67
€45 bez DPH
€54 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3af/at), celkovo na všetky porty max. 67 W (max. 30 W na jeden port), podpora napájania PoE kamier až do 250...

Kód: IP5 SWITCH POE 67
IP8 SWITCH POE
€46 bez DPH
€55,20 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kód: IP8 SWITCH POE
Dahua PFT3960 Optický modul
€51 bez DPH
€61,20 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3960
IP9 SWITCH POE 65
€55 bez DPH
€66 / ks

TP-Link switch 8x 10/100 Mbps , podpora PoE pre 8 portov, 8x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 65 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP9 SWITCH POE 65
IP8 SWITCH POE GBIT
€59 bez DPH
€70,80 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53W

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT
Dahua TAM01GT01GT-75 HPoE injector
€77 bez DPH
€92,40 / ks

Dahua 10/100/1000 Mb/s HPoE injector malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebe až 75 W.

Kód: TAM01GT01GT-75
IP1 HPOE injektor
€77 bez DPH
€92,40 / ks

Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)

Kód: IP1 HPOE
Dahua PFT3970 Optický modul
€79 bez DPH
€94,80 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Kód: PFT3970
Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8-portový switch
€90 bez DPH
€108 / ks

Dahua nemenežovatelný 8portový PoE switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 8x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps uplink, podpora PoE++ port 1

Kód: PFS3010-8ET-96-V2
Dahua PFS3106-4ET-60 switch
€106 bez DPH
€127,20 / ks

Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje normu IEEE802.3af. Switch umožňuje pripojiť na tri porty...

Kód: PFS3106-4ET-60
IP3 WIFI BOD bezdrôtový IP bod
€108 bez DPH
€129,60 / ks

Bezdrôtový IP bod v pásme 5,8 GHz, prenos do 100 Mbps, 13 dB integrovaná smerová anténa, dosah do 3 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x RJ-45 vstup,...

Kód: IP3 WIFI BOD
Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
€109 bez DPH
€130,80 / ks

PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje...

Kód: PFS3103-1GT1ET-60
Dahua PFS3110-8ET-96 8-portový PoE switch
€126 bez DPH
€151,20 / ks

Dahua switch 8x 100 Mbps + 1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE pre 8 portov, 8x PoE (IEEE802.3af/at), port 1–2 max. 60 W, port 3–8 max. 30 W, celkovo na všetky porty...

Kód: PFS3110-8ET-96
IP8 Switch POE+GBIT 124
€140 bez DPH
€168 / ks

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portov s podporou PoE+, max. 124 W

Kód: IP8 SWITCH POE-GBIT 124
IP5WIFI-AP sektorová anténa
€141 bez DPH
€169,20 / ks

Sektorová anténa AP-5Ghz, uhol 90°, 13 dBi, 802.11a/n/ac, Napájanie: 802.3af/at alebo 24 V adaptér

Kód: IP5WIFI-AP
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€192 bez DPH
€230,40 / ks

Sieťový prvok s podporou 8 ethernetových gigabitových portov a 2 optických gigabitových portov. Ethernetové porty podporujú napájanie PoE+ do max. 150 W, manažment, L2, 294 x...

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
IP24 SWITCH POE 250
€243 bez DPH
€291,60 / ks

TP-Link switch 24x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP, podpora PoE pre 24 portov, 24x PoE+ (IEEE802.3), 2x 1 GB/s port, 1x Combo SFP Gigabit, celkovo na všetky porty max....

Kód: IP24 SWITCH POE 250
Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch
€247 bez DPH
€296,40 / ks

ePoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch...

Kód: LR2110-8ET-120
Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch
€347 bez DPH
€416,40 / ks

Dahua menežovatelný 16portový PoE a 2 portový SFP switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 16x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps uplink + 2x 1000 Mbps SFP, podpora PoE++ port 1+2

Kód: PFS4218-16ET-240-V2
Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch
€425 bez DPH
€510 / ks

Dahua menežovatelný 24portový PoE a 2 portový SFP switch do prenosovej vzdialenosti 250 m, 16x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps uplink + 2x 1000 Mbps SFP, podpora PoE+ port 1+2

Kód: PFS4226-24ET-360-V2
Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch
€583 bez DPH
€699,60 / ks

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE štandardu IEEE802.3af/at. Maximálne zaťaženie všetkých PoE portov je 360 W. Zařízení je managovateľný. Switch je určený pre montáž...

Kód: PFS4226-24GT-360
€1 157 bez DPH
€1 388,40 / ks

Priemyselný switch Dahua so zvýšenou odolnosťou proti účinkom blesku. K dispozícii sú porty s podporou PoE a PoE+ napájania až do maximálneho...

Kód: NDD PFS4412-8GT-DP
Dahua PFS5936-24GF8GT4XF 36portový switch
€1 288 bez DPH
€1 545,60 / ks

Dahua switch pre optiku, 24x 100/1000 SFP, 4x 1/1000 SFP+, 8x RJ-45 10/100/1000 Base-T. Podpora VLAN, STP, RSTP, MSTP, ERPS, web menežment, spotreba max. 46 W, napájanie 100–240...

Kód: PFS5936-24GF8GT4XF