Signamax

Najpredávanejšie

Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
Na sklade do 10 dní
Kód: 70405930
 
€1,04 / kus
(€0,87 bez DPH)
Patch kabel Signamax 9/125 SCpc/SCpc 1m OS1 SM duplex FC09-4/4-1M
 
€3,96 / kus
(€3,30 bez DPH)
 
€5,05 / kus
(€4,21 bez DPH)
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
Na sklade do 10 dní
Kód: 79270501
 
€5,43 / kus
(€4,53 bez DPH)
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
Na sklade do 10 dní
Kód: 79270301
 
€4,86 / kus
(€4,05 bez DPH)
6 položiek celkom
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
€0,87 bez DPH
€1,04 / kus

Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc

Kód: 70405930
Patch kabel Signamax 9/125 SCpc/SCpc 1m OS1 SM duplex FC09-4/4-1M
€3,30 bez DPH
€3,96 / kus

Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory SC/SC, 1m

Kód: 79270113
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
€4,05 bez DPH
€4,86 / kus

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270301
€4,21 bez DPH
€5,05 / kus

Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory LC/ST, 5m

Kód: 79279057
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
€4,33 bez DPH
€5,19 / kus

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79250502
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 5m - FC9-2/2-5M
€4,53 bez DPH
€5,43 / kus

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270501