Signamax

Najpredávanejšie

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
 
€25,29 / kus
(€21,08 bez DPH)
Detail
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
 
€15,36 / kus
(€12,80 bez DPH)
Detail
500-7608FE1GC Signamax managed switch 8x 100M + 1x 1G combo
 
€13,79 / kus
(€11,49 bez DPH)
Detail
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
 
€31,59 / kus
(€26,33 bez DPH)
Detail
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
 
€31,59 / kus
(€26,33 bez DPH)
Detail
16 položiek celkom
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,45 bez DPH
€4,14 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,33 bez DPH
€7,59 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€6,63 bez DPH
€7,95 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,13 bez DPH
€8,55 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,39 bez DPH
€8,87 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,32 bez DPH
€9,98 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€8,39 bez DPH
€10,07 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€8,54 bez DPH
€10,25 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,11 bez DPH
€13,33 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
500-7608FE1GC Signamax managed switch 8x 100M + 1x 1G combo
€11,49 bez DPH
€13,79 / kus

Signamax 500-7608FE1GC je SNMP management switch s 8x 10/100 porty a jedním gigabitovým combem.

Kód: 76107608
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€12,80 bez DPH
€15,36 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€15,68 bez DPH
€18,81 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€16,78 bez DPH
€20,14 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€21,08 bez DPH
€25,29 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,33 bez DPH
€31,59 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€26,33 bez DPH
€31,59 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758