Singlemode (OS) 9/125

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 3m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-3M-D
 
€8,96 / kus
(€7,47 bez DPH)
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-2M-D
 
€8,53 / kus
(€7,11 bez DPH)
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-1M-D
 
€8,06 / kus
(€6,72 bez DPH)
Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OS-2M-D
 
€8,44 / kus
(€7,03 bez DPH)
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-5M-D
 
€9,62 / kus
(€8,02 bez DPH)
36 položiek celkom
Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
€6,56 bez DPH
€7,87 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231119
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-1M-D
€6,56 bez DPH
€7,87 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234119
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-1M-D
€6,72 bez DPH
€8,06 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236119
Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
€6,92 bez DPH
€8,30 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231129
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-2M-D
€6,92 bez DPH
€8,30 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234129
Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-2M-D
€7,03 bez DPH
€8,44 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70233129
Patch kabel 9/125 SCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OS-2M-D
€7,03 bez DPH
€8,44 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70235129
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-2M-D
€7,11 bez DPH
€8,53 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236129
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€7,27 bez DPH
€8,72 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232419
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-1M-D
€7,27 bez DPH
€8,72 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232319
Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-3M-D
€7,31 bez DPH
€8,77 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231139
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-3M-D
€7,31 bez DPH
€8,77 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232139
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-3M-D
€7,31 bez DPH
€8,77 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234139
Patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D
€7,35 bez DPH
€8,82 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231219
Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-1M-D
€7,35 bez DPH
€8,82 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232219
Patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS-1M-D
€7,35 bez DPH
€8,82 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234219
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 3m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-3M-D
€7,47 bez DPH
€8,96 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236139
Patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-2M-D
€7,66 bez DPH
€9,19 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231429
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-2M-D
€7,66 bez DPH
€9,19 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232329
Patch kabel 9/125 SCapc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC/UPC-OS-2M-D
€7,66 bez DPH
€9,19 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234429
Patch kabel 9/125 LCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OS-5M-D
€8,02 bez DPH
€9,62 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70232159
Patch kabel 9/125 SCupc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OS-5M-D
€8,02 bez DPH
€9,62 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70234159
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-3M-D
€8,05 bez DPH
€9,66 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232439
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-3M-D
€8,05 bez DPH
€9,66 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232339
Patch kabel 9/125 LCapc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/LC-APC/UPC-OS-5M-D
€8,84 bez DPH
€10,61 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70231459
Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-5M-D
€8,84 bez DPH
€10,61 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232459
Patch kabel 9/125 LCupc/SCapc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC/APC-OS1-5M-D
€8,84 bez DPH
€10,61 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 70232359
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-1M-D
€34,25 bez DPH
€41,10 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248419
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/SC-APC/UPC-OS-2M-D
€34,77 bez DPH
€41,72 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248429
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
€36,46 bez DPH
€43,75 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247419
Patch kabel 9/125 E2000apc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/SC-APC-OS-1M-D
€37,02 bez DPH
€44,42 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70248219
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-3M-D
€37,50 bez DPH
€45 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247439
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-1M-D
€37,65 bez DPH
€45,18 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247219
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCapc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC-OS-2M-D
€38,18 bez DPH
€45,81 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247229
Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-2M-D
€40,43 bez DPH
€48,51 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70247429
Patch kabel 9/125 E2000apc/E2000apc SM OS 2m duplex SXPC-E2000/E2000-APC-OS-2M-D
€48,92 bez DPH
€58,70 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70249229