Singlemode (OS) 9/125

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
 
€13,31 / kus
(€11,09 bez DPH)
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€20,76 / kus
(€17,30 bez DPH)
Pigtail 9/125 SCpc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS2-1,5M-G657A2
 
€1,93 / kus
(€1,61 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€20,76 / kus
(€17,30 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
 
€1,93 / kus
(€1,61 bez DPH)
8 položiek celkom
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,58 bez DPH
€1,89 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
€1,61 bez DPH
€1,93 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221459
Pigtail 9/125 SCpc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS2-1,5M-G657A2
€1,61 bez DPH
€1,93 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222459
Pigtail 9/125 STupc SM OS 1,5m SXPI-ST-UPC-OS-1,5M
€1,61 bez DPH
€1,93 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223159
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
€2,01 bez DPH
€2,41 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
€11,09 bez DPH
€13,31 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70224259
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,30 bez DPH
€20,76 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,30 bez DPH
€20,76 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222199