Singlemode (OS) 9/125

Najpredávanejšie

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€21,51 / kus
(€17,93 bez DPH)
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
Na sklade do 7 dní
Kód: 70222259
 
€2,49 / kus
(€2,08 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
 
€21,51 / kus
(€17,93 bez DPH)
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
Na sklade do 7 dní
Kód: 70221259
 
€2,49 / kus
(€2,08 bez DPH)
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
 
€13,78 / kus
(€11,48 bez DPH)
6 položiek celkom
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,63 bez DPH
€1,96 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Pigtail 9/125 LCapc SM OS 1,5m SXPI-LC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221259
Pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m SXPI-SC-APC-OS-1,5M
€2,08 bez DPH
€2,49 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222259
Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
€11,48 bez DPH
€13,78 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70224259
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,93 bez DPH
€21,51 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě

Kód: 70221199
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OS-1,5M-12PCK
€17,93 bez DPH
€21,51 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222199

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie