Singlemode (OS) 9/125

Najpredávanejšie

Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212229
 
€0,94 / kus
(€0,78 bez DPH)
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70212129
 
€0,94 / kus
(€0,78 bez DPH)
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
Na sklade do 10 dní
Kód: 70211229
 
€1,37 / kus
(€1,14 bez DPH)
Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q
Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q
Na sklade do 10 dní
Kód: 70211149
 
€2,64 / kus
(€2,20 bez DPH)
Adaptér E2000 SM OS simplex
Adaptér E2000 SM OS simplex
Na sklade do 10 dní
Kód: 70216219
 
€12,22 / kus
(€10,18 bez DPH)
8 položiek celkom
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,39 bez DPH
€0,47 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,51 bez DPH
€0,61 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229
Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
€1,14 bez DPH
€1,37 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70211129
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,14 bez DPH
€1,37 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q
€2,20 bez DPH
€2,64 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad

Kód: 70211149
Adaptér E2000 SM OS simplex
Adaptér E2000 SM OS simplex
Na sklade do 10 dní
€10,18 bez DPH
€12,22 / kus

Optický adaptér E2000 SM OS simplexní

Kód: 70216219