Solarix

Najpredávanejšie

Optická kazeta 12 vláken SX-FT-D-48
€3,47 –1 %
Optická kazeta 12 vláken SX-FT-D-48
Na sklade do 10 dní
Kód: 70350051
Pôvodne: €3,47  (–1 %)
€3,44 / kus
(€2,87 bez DPH)
Optická spojka pro 48 vláken SX-FOSC-D-48
€38,67 –1 %
Optická spojka pro 48 vláken SX-FOSC-D-48
Na sklade do 10 dní
Kód: 70350031
Pôvodne: €38,67  (–1 %)
€38,28 / kus
(€31,90 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
€1,40 –1 %
Pôvodne: €1,40  (–1 %)
€1,39 / metr
(€1,16 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
€0,85 –1 %
Pôvodne: €0,85  (–1 %)
€0,84 / metr
(€0,70 bez DPH)
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
€0,59 –2 %
Pôvodne: €0,59  (–2 %)
€0,58 / metr
(€0,48 bez DPH)
138 položiek celkom
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250045
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250060
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
€0,19 bez DPH
€0,23 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 10 dní
€0,28 bez DPH
€0,34 / kus

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
DROP1000 kabel Solarix 02vl 9/125 3,5mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-2-OS-LSOH
€0,32 bez DPH
€0,38 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291020
Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP F<sub>ca</sub> SXKO-DAC-2-OS-PP
€0,34 bez DPH
€0,41 / metr

Venkovní optický DAC kabel pro přímé zakopání do země s polypropylenovým pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125

Kód: 70293029
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 10 dní
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

Kód: 70900504
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH
€0,38 bez DPH
€0,46 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291040
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SCapc singlemode OS simplexní

Kód: 70212219
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
€0,59 –2 %
€0,48 bez DPH
€0,58 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299129
Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
€0,61 –2 %
€0,50 bez DPH
€0,60 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291124
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
€0,64 –2 %
€0,53 bez DPH
€0,63 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,65 –2 %
€0,53 bez DPH
€0,64 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH
€0,67 –1 %
€0,55 bez DPH
€0,66 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70291080
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
€0,70 –1 %
€0,58 bez DPH
€0,69 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
€0,72 –1 %
€0,59 bez DPH
€0,71 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70294089
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH
€0,80 –1 %
€0,66 bez DPH
€0,79 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70294129
DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-12-OS-LSOH
€0,85 –1 %
€0,70 bez DPH
€0,84 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291120
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
€0,85 –1 %
€0,70 bez DPH
€0,84 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299249
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
€0,89 –1 %
€0,73 bez DPH
€0,88 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-24-OS-PE
€0,94 –1 %
€0,78 bez DPH
€0,93 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70291244
Venkovní DUCT kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-DUCT-24-OS-HDPE
€0,94 –1 %
€0,78 bez DPH
€0,93 / metr

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70293249
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-8-OM2-LSOH
€0,97 –1 %
€0,80 bez DPH
€0,96 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294085
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
€0,99 –1 %
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní

Kód: 70212125
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
€0,99 –1 %
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní

Kód: 70212123
Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
€0,99 –1 %
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Kód: 70212129
Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
€0,99 –1 %
€0,82 bez DPH
€0,98 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70212229
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-4-OM3-LSOH
€1,03 –1 %
€0,85 bez DPH
€1,02 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM3 50/125.

Kód: 70294043
Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH
€1,14 –1 %
€0,94 bez DPH
€1,13 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70294249
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-12-OM2-LSOH
€1,18 –1 %
€0,98 bez DPH
€1,17 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM2 50/125.

Kód: 70294125
Optická zásuvka pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2
€1,29 –1 %
€1,07 bez DPH
€1,28 / kus

Optická zásuvka pro FTTH instalace

Kód: 79400103
Zafukovací kabel MICRO Solarix 48vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MICRO-48-OS-HDPE
€1,40 –1 %
€1,16 bez DPH
€1,39 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 48 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299489
DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH
€1,43 –1 %
€1,18 bez DPH
€1,42 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291240
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
€1,44 –1 %
€1,19 bez DPH
€1,43 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Kód: 70211125
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
€1,44 –1 %
€1,19 bez DPH
€1,43 / kus

Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní

Kód: 70211123
Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
€1,44 –1 %
€1,19 bez DPH
€1,43 / kus

Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní

Kód: 70211129
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
€1,44 –1 %
€1,19 bez DPH
€1,43 / kus

Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní

Kód: 70211229
Riser kabel Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-24-OS-LSOH-WH
€1,46 –1 %
€1,21 bez DPH
€1,45 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 24 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298249
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH
€1,51 –1 %
€1,24 bez DPH
€1,49 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM4 50/125

Kód: 70294044
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-8-OM3-LSOH
€1,58 –1 %
€1,30 bez DPH
€1,56 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken OM3 50/125

Kód: 70294083
Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
€1,69 –1 %
€1,39 bez DPH
€1,67 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Kód: 70212124
Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M
€1,99 –1 %
€1,64 bez DPH
€1,97 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222155
Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
€1,99 –1 %
€1,64 bez DPH
€1,97 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70223155
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m SXPI-LC-UPC-OS-1,5M
€1,99 –1 %
€1,64 bez DPH
€1,97 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221159
Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M
€1,99 –1 %
€1,64 bez DPH
€1,97 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70222159
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM3 černý SXKO-CLT-12-OM3-LSOH
€2,02 –1 %
€1,67 bez DPH
€2 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM3 50/125.

Kód: 70294123
Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M
€2,04 –1 %
€1,68 bez DPH
€2,02 / kus

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

Kód: 70221155
Hore
Ďalšie produkty